Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Хотели бы вы учиться в субботу?
Всего 83 человека

План воспитательных мероприятий на осенние каникулы 2018/2019 уч. год

Дата: 15 марта в 17:53, Обновлено 27 октября в 13:47

ПЛАН

 мерапрыемстваў у час восеньскіх канікул

2018/2019 вучэбнага года

Дата

Мерапрыемствы

Час і месца

Адказны

Катэгорыя навучэнцаў

29.10.2018 – Дзень здароўя  і спорта

Пазнавальна-развівальная гульня “Лесвіца здароўя”

9.00-9.55

інфарматыка

Савіч Ж.В.

1-6 класы

Спартыўная праграма “Спорт – гэта сіла!”

10.00-10.55

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

1-9 класы

Віктарына –прэзентацыя “Што я ведаю аб арганізме чалавека”

11.00-11.45

Каб пач кл

Катвіцкая Г.В.

1-9 класы

Аб’яднанне па інтарэсах “Спрытны кручок”

11.50-12.35

Каб пач кл

Ханеня Н.І.

1-6 класы

Секцыя “Футбол”

12.45-13.30

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

1-9 класы

Гутарка “Бяспечныя паводзіны падчас канікул”

13.35-13.55

Шостак Л.Л.

1-9 класы

Літаратурная гульня “Чароўны свет бібліятэкі”

14.00-14.45

Бібліятэка

Шостак Л.Л.

1-9 класы

30.10.2018 – Дзень працы і клопату

Урок дамаводства “Зрабі сам”

9.00-9.55

майстэрні

Пупенка Д.М.

Сінякова Г.Б.

1-9 класы

Спаборніцтвы па настольным тэнісе

10.00-10.55

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

1-9 класы

Творчая майстэрня “І закружылася восень залатая”

11.00-11.45

Бібліятэка

Шостак Л.Л.

1-9 класы

Акцыя “Клопат”

11.50-12.35

Таболіч А.Я.

Сінякова Г.Б.

Валанцёрскі атрад

Секцыя “Баскетбол”

12.45-13.30

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

1-9 класы

Аб’яднанне па інтарэсах “Вакальны”

13.35-14.20

Саўчыц Т.П.

1-5 класы

31.10.2018 – Дзень пазнавальных падарожжаў

Гістарычная віктарына “Мой родны край”

9.00-9.55

Каб пач кл

Швец Г.А.

5-9 класы

Спартыўныя эстафеты “Вясёлыя старты”

10.00-10.55

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

1-9 класы

Незвычайныя месцы планеты: віртуальнае падарожжа

11.00-11.45

інфарматыка

Хаміцэвіч Н.М.

1-9 класы

Секцыя “Футбол”

11.50-12.35

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

3-9 класы

Падарожжы, прыгоды, фантастыка: літаратурны калейдаскоп

12.45-13.30

Каб рус мовы

Катвіцкая Н.Л.

9 класы

01.11.2018 – Дзень ветлівасці і культуры

Занятак з выкарыстаннем трэнінгавых гульняў “Вучуся быць ветлівым”

9.00-9.55

Каб пач кл

Еўдакімава Т.М.

1-7 класы

Турнір па шашках і шахматах

10.00-10.55

Хол 1 паверха

Цупік Л.М.

1-9 класы

Інтэлектуальная гульня “Хачу ўсё ведаць”

11.00-11.45

бібліятэка

Шостак Л.Л.

1-9 класы

Секцыя “Баскетбол”

11.50-12.35

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

5-9 класы

Майстар-клас “Танцавальны чаравічок”

11.50-12.35

Каб пач класаў

Саўчыц Т.П.

1-4 класы

Час зносін “Свет вакол вялікі і розны”

12.45-13.30

Каб рус мовы

Таболіч А.Я.

1-9 класы

02.11.2018 – Дзень

гульні і цацкі

Конкурс малюнкаў “Мая любімая цацка”

9.00-9.55

Каб пач кл

Ханеня Н.І.

1-7 класы

Конкурс “Міс Барбі”

10.00-10.55

Хол 1 паверха

Таболіч А.Я.

1-6 класы

Аб’яднанне па інтарэсах “Рукадзельніца”

11.00-11.45

бібліятэка

Шостак Л.Л.

1-9 класы

Фізкультурны конкурс “Самы, самы”

11.50-12.35

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

1-9 класы

Гульнявая шкатулка “Беларускія народныя гульні”

11.50-12.35

Хол 1 паверха

Цупік В.М.

1-9 класы

Інсцэніроўка казак А.С.Пушкіна

12.45-13.30

Каб рус мовы

Катвіцкая Н.Л.

1-9 класы

03.11.2018 –Дзень экскурсій

Гадзіна акрабатыкі

10.00-11.00

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

1-9 класы

Экскурсія ў Лядовы палац г. Лунінец

9.30-14.30

 Таболіч Г.М., Таненя С.Р.

1-9 класы

Прафілактычны  занятак «Правільны выбар»

11.05-11.50

Таболіч А.Я

5-9 класы

Спартландыя “Самы лоўкі, моцны, смелы”

11.55-12.40

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

1-9 класы

Аб’яднанне па інтарэсах “Дэкаратыўная лялька”

12.45-13.30

Сінякова Г.Б.

1-9 класы

05.11.2018 –Дзень экалогіі і краязнаўства

Гульня-падарожжа “Беларусь нязведаная”

9.00-9.55

Каб інфарматыкі

Таболіч А.Я.

1-9 класы

Экалагічная аперацыя “Зялёны клас”

10.00-10.55

Каб біялогіі

Хаміцэвіч Н.М.

1-9 класы

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуд-саломка”

11.00-11.45

бібліятэка

Шостак Л.Л.

1-9 класы

Секцыя “Футбол”

11.50-12.35

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

3-9 класы

Экалагічная віктарына “Жывёльны свет планеты”

11.50-12.35

Хол 1 паверха

Волчак Т.А.

1-9 класы

Практыкум “Хімія ў нашым жыцці”

12.45-13.30

Каб біялогіі

Хаміцэвіч Н.М.

5-9 класы

Майстар-клас “Карвінг па гародніне”

13.35-14.20

Каб пач кл

Сінякова Г.Б.

1-9 класы

06.11.2018 – Дзень Імянінніка (верасень, кастрычнік)

Інфармацыйны часопіс “Магія лічбаў”

9.00-9.55

Каб інфарматыкі

Катвіцкая Г.Р.

1-9 класы

Караоке-шоу

“Віншавальныя матывы”

10.00-10.55

Каб пач класаў

Саўчыц Т.П.

1-9 класы

Гульня “Пазнай кветку”

11.00-11.45

бібліятэка

Шостак Л.Л.

1-9 класы

Спартыўная праграма “Спорт – гэта модна і сучасна!”

11.50-12.35

Спартыўная зала

Цупік Л.М.

1-9 класы

Майстар-клас па вырабу віншавальных паштовак

11.50-12.35

Каб пач класаў

Ханеня Н.І.

1-7 класы

Канцэрт-віншаванне “Віншавальная паштоўка”

12.45-13.30

Хол 1 паверха

Таболіч А.Я.

1-9 класы

Аб’яднанне па інтарэсах “Умелы майстар”

13.35-14.20

майстэрня

Пупенка Д.М.

1-9 класы

Намеснік дырэктара па ВВР:                                       С.Р.Таненя

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.