Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Хотели бы вы учиться в субботу?
Всего 83 человека

Выпускники школы

Дата: 24 октября 2014 в 13:13, Обновлено 8 января 2015 в 17:15

ВЫПУСК  1951  ГОДА

 БРАНІСЛАЎСКАЙ  СЯМІГАДОВАЙ  ШКОЛЫ                       ЖЫТКАВІЦКАГА  РАЁНА  ПАЛЕСКАЙ  ВОБЛАСЦІ

 

 

1.Акінчыц  Жанна  Ал.

2.Асіпчук  Алена  П.

3. Дудзіч  Мікалай  Ф.

4. Краўчук  Арсеній  Г.

5. Кананучанка  Валянціна

6. Кананучанка  Марыя  Н.

7. Карніевіч  Леакадзія  І.

8. Клімчук  Валянціна  Г.

9. Лаўніковіч Ганна  Яф.

10. Лаўніковіч  Ганна  Ц.

11. Нікановіч  Фелікс  Г.

12. Некрашэвіч  Уладзімір  С.

13.Сініла  Леанарда  Д.

14. Сокалава  Сафія  А.

15. Феранс  Уладзімір  В.

16. Харытановіч  Георгій  П.

17. Харэнка  Софія  В.

18. Барысавец  Ніна  П.

 

 

 

 

Альвінская  Ганна  Віктараўна – дырэктар  школы

Ранчынскі  Барыс  Сямёнавіч  -  класны  кіраўнік

Лісаў  Мікалай  Арх.                 -  настаўнік-прадметнік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  1952  ГОДА

 

 

 

  1. Альвас  Ніна
  2. Бурачок  Аляксандр
  3. Богуш  Браніслава
  4. Грычына  Уладзімір
  5. Дудзіч  Мікалай
  6. Казлоўскі  Аркадзій
  7. Майстрэнка  Ан.
  8. Майстровіч  Георгій
  9. Нікіценка  Генадзій
  10. Нікіценка  Галей
  11. Некрашэвіч  Уладзімір
  12. Пышняк  Леанід
  13. Пышняк  Уладзімір
  14. Ранчынскі  Міхаіл
  15. Ранчынская  Яўгенія
  16. Сарока  Марыя
  17. Феранс  Лідзія
  18. Цырыбка  Мікалай
  19. Хаменка  Марыя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  1953  ГОДА

 

 

 

 

 

  1. Астроўская  Ніна                      19. Асіпчук  Мікалай
  2. Бордзюг  Валянціна                  20. Дудзіч  Тамара
  3. Бурачок  Ларыса                       21. Дудзіч  Эльза 
  4. Гарбар  Генадзій                       22. Катвіцкі  Антось
  5. Дудзіч  Васілій                          23. Казлоўская  Ж.
  6. Дземянчук  Яўгенія                24. Клімовіч  Сямён
  7. Клімчук  Галіна                        25. Лаўніковіч  Фёдар
  8. Краўчук  Паліна                       26. Мельнічэнка  Вольга
  9. Краўчук  Аркадзій                   27. Паўлюк  Анатолій
  10.  Кулакевіч  Георгій                  28. Пракаповіч  Ніна
  11.  Нікановіч  Валянціна      29. Сарока  Сафія 
  12.  Ранчынскі  Мікалай                30. Сініла  Галя
  13.  Тапальніцкі  Барыс                 31. Таргонская  Вера
  14.  Федарэнка  Леанід                  32. Хаменка  Ніна
  15. Федарэнка  Аляксандр           33. Хрушчоў  Анатолій     
  16.  Феранс  Надзея 34. Чарнушэвіч  Б.
  17.  Феранс  Леанід                        35. Харытановіч  М.
  18.   Федарэнка  Вячаслаў

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК    1954  ГОДА

 

 

  1. Акінчыц  Валерый
  2. Андрэйчук  Марыя
  3. Богуш  Ларыса
  4. Уладзіміраў  Ал.
  5. Уладзімірава  Вера
  6. Галячанка  Аркадзій
  7. Галячанка  Мікалай
  8. Гарбар  Аляксандр
  9. Дудзіч  Анатолій
  10. Катвіцкая  Валянціна
  11. Катвіцкая  Галіна
  12. Майстрэнка  Міхаіл
  13. Нікіценка  Ларыса
  14. Пышняк  Анатолій
  15. Пышняк  Галіна
  16. Рудніцкая  Сафія
  17. Сергіенка  Анэля
  18. Таргонскі  Ул.
  19. Федарэнка  Ул.
  20. Хаменка  Георгій
  21. Чопчыц  Іван
  22. Швец  Міхаіл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  1955  ГОДА

 

 

 

  1. Галіцкі  Пётр  Мікалаевіч
  2. Галячанка  Аляксандр  Кірылавіч
  3. Гарбуз  Грыгорый  Міронавіч
  4. Дудзіч  Алена  Мікалаеўна
  5. Камінскі  Франц  Станіслававіч
  6. Кананучанка  Васіль  Мікалаевіч
  7. Клюйкаў  Васіль  Піманавіч
  8. Краўчук  Антон  Фёдаравіч
  9. Краўчук  Тамара  Максімаўна
  10. Майстровіч  Уладзімір  Фад.
  11. Маркевіч  Валянцін  Андрэевіч
  12. Марчанка  Анастасія  Якаўлеўна
  13. Марчанка  Лідзія  Якаўлеўна
  14. Міхальчэнка  Кацярына  Васільеўна
  15. Нікіценка  Ігар  Іванавіч
  16. Ахоценка  Леаніда  Кірылаўна
  17. Ахоценка  Ларыса  Канстанцінаўна
  18. Петрушкевіч  Эдуард  Міхайлавіч
  19. Планіна  Ларыса  Міхайлаўна
  20. Стрычэк  Лёдзя  Аляксееўна
  21. Тарлецкі  Валянцін  Андрэевіч
  22. Тарлецкая  Галіна  Андрэеўна
  23. Феранц  Валянціна  Васільеўна
  24. Хаменка  Валянціна  Арсеньеўна
  25. Харытановіч  Ганна  Пятроўна
  26. Харытановіч  Яўгенія  Адамаўна
  27. Хрушчова  Таіса  Андрэеўна
  28. Шырчанка  Уладзімір  Мікалаевіч
  29. Шырчанка  Мікалай  Мікалаевіч
  30. Сінякова  Тамара  Яўгеньеўна
  31. Клюйкаў  Мікалай  Піманавіч
  32. Шкатула  Яўген  К.

 

 

 

  •  

 

 

 

 

  1. Акічыц  Іра  Паўлаўна
  2. Галонская  Ніна  Віктараўна
  3. Дудзіч  Марыя  Фёдараўна
  4. Дабравольская  Валянціна  Рыгораўна
  5. Дабравольская  Аляксандра  Іванаўна
  6. Дубіна  Іван  Іванавіч
  7. Еўдакімаў  Леанід  Іванавіч
  8. Ігнацюк  Галіна  Пятроўна
  9. Краўчук  Мікалай  Рыгоравіч
  10. Катвіцкая  Надзея
  11. Катвіцкі  Вілім  Адолевіч
  12. Краўчук  Вольга  Мікалаеўна
  13. Карніевіч  Ядвіга  Уладзіміраўна
  14. Клюйкава  Ганна  Піманаўна
  15. Кулакевіч  Якаў  Рыгоравіч
  16. Клімовіч  Мікалай  Мікалаевіч
  17. Майстровіч  Людміла  Ф.
  18. Марчанка  Анэля  Якаўлеўна
  19. Маркевіч  Яўген  Андрэевіч
  20. Маліга  Кацярына  Уладзіміраўна
  21. Нікіценка  Віктар
  22. Плотнікава  Ларыса
  23. Плотнікава  Міла Ф.
  24. Петрушкевіч  Яўгенія  Віктараўна
  25. Ранчынская  Ніна  Аляксандраўна
  26. Сцяпура  Сафія  Іванаўна
  27. Санак  Стэфа  Іосіфаўна
  28. Харытановіч  Ганна
  29. Шырчанка  Тамара
  30. Дзегцярова  Валянціна  Сямёнаўна

 

 

Дырэктар -  Ачапоўскі  С. П.

 

  •  

 

 

 

  1. Андрэйчук  Антон  Пятровіч
  2. Бордзюг  Ларыса  Васільеўна
  3. Уладзімірава  Таіса  Дзян.
  4. Галячанка  Мікалай  Аляксандравіч
  5. Дабравольская  Марыя  Іванаўна
  6. Дудзіч  Анатолій  Іванавіч
  7. Еўдакімаў  Анатолій  Іванавіч
  8. Кананучанка  Міхаіл  Мікалаевіч
  9. Кірбай  Георгій  Міхайлавіч
  10. Краўчук  Марыя  Рыгораўна
  11. Краўчук  Мікалай  Мак.
  12. Кухарчык  Валерый  Ан.
  13. Маліноўскі  Леанід  Ан.
  14. Маркевіч  Алена  Андрэеўна
  15. Мельнічэнка  Галіна  Т.
  16. Нікіценка  Клаўдзія  Іванаўна
  17. Асіпенка  Уладзімір  К.
  18. Санак  Эдуард  Іосіфавіч
  19. Сергіенка  Ніна  Арсеньеўна
  20. Трафімовіч  Пётр  Яфімавіч
  21. Усовіч  Паўліна  Фядосаўна
  22. Федарэнка  Мікалай  Дз.
  23. Феранц  Ніна  Васільеўна
  24. Хаменка  Вера  Аляксандраўна
  25. Хаменка  Галіна  Арсенцьеўна
  26. Харытановіч  Сцяпан  А.
  27. Тарлецкі  Яўгеній  Андрэевіч
  28. Васюк  Марыя  Васільеўна
  29. Нікіценка  Уладзімір  А.

НАСТАЎНІКІ:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

 

 

 

  1. ВАСЮК  ГАННА  ВАСІЛЬЕЎНА
  2. ГАЛІЦКАЯ  МАРЫЯ  МІКАЛАЕЎНА
  3. ГОЛАД  МАРЫЯ  КІРЫЛАЎНА
  4. ДЗЕМЯНЧУК  МІКАЛАЙ  СЯРГЕЕВІЧ
  5. ДУДЗІЧ  ГАЛІНА  АНДРЭЕЎНА
  6. КАЛЕЕВА  ВАЛЯНЦІНА  АНТОНАЎНА
  7. КРАЎЧУК  НІНА  РЫГОРАЎНА
  8. МЕЛЬНІЧЭНКА  МІХАІЛ  ТРАФІМАВІЧ
  9. НЕСІН  НАДЗЕя  ПРАКОПАЎНА
  10. САЛАВЕЙ  МАРЫЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  11. ТАРГОНСКІ  КАЗІМІР  ФРАНЦАВІЧ
  12. ХАРЫТАНОВІЧ  ВІКТАР  АНТОНАВІЧ
  13. ЗАБРОДСКІ  ВЯЧАСЛАЎ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ

 

 

  •  

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

 

  1. БАРДЗЮГ  МІКАЛАЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  2. ГАЛЯЧАНКА  ІВАН  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  3. ГАРБАР  ІВАН  АРХІПАВІЧ
  4. ЛАЎНІКОВІЧ  ГРЫГОРЫЙ  ЦІМАФЕЕВІЧ
  5. ПЫШНЯК  ВАЛЯНЦІНА  МІКАЛАЕЎНА
  6. РУДНІЦКІ  ІОСІФ  РАМАНАВІЧ

 

 

 

 

 

 

НАСТАЎНІКІ:

 

          АЧАПОЎСКІ  С. П.

          РАНЧЫНСКАЯ  Г.В.

          КАЗЛОЎСКІ  М.І.

          НОВІК  М.І.

          БАРАДЗІНЕЦ  Г. Ф.

          РАНЧЫНСКІ  Б. С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК   1960  ГОДА

 

 

 

 

  1. АСІПЕНКА  ПЁТР  КІРЫЛАВІЧ
  2. АСІПЧУК  НІНА  БЕНЕДАЎНА
  3. ГОЛАД  МІХАІЛ  КІРЫЛАВІЧ
  4. ДЗЕМЯНЧУК  МІХАІЛ  СЯРГЕЕВІЧ
  5. ДУДЗІЧ  АНАТОЛІЙ  ВІКТАРАВІЧ
  6. КЛЮЙКАЎ  УЛАДЗІМІР  ПІМАНАВІЧ
  7. НЕСІН  МАРЫЯ  ПРАКОПАЎНА
  8. КУХАРЧЫК  ТАМАРА  АНТ.
  9. МАЙСТРОВІЧ  ДЗІЯНА  ФАДЗ.
  10. МАЛІГА  МІКАЛАЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  11. САНАК  ВАНДА  ІОСІФАЎНА
  12. САЛАНІЦЫНА  ВАЛЯНЦІНА  П.
  13. ФЕДАРЭНКА  ЯЎГЕНІЯ  СТ.
  14. ФЕРАНЦ  ВОЛЬГА  ВАСІЛЬЕЎНА
  15. ГРЫВА  ІВАН  ІВАНАВІЧ

 

 

НАСТАЎНІКІ:

 

РАНЧЫНСКІ  Б.С.

НОВІК  М.І.

КАЗЛОЎСКІ  М. І.

БАРАДЗІНЕЦ  Г. Ф.

РАНЧЫНСКАЯ  Г.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  1961  ГОДА

 

 

  1. ДАБРАВОЛЬСКІ  ВАЛЯНЦІН  ІВАНАВІЧ
  2. ГОЛАД  ГАЛІНА  ІВАНАЎНА
  3. ГАЛЯЧАНКА  СЯРГЕЙ  М.
  4. ДЗЕМЯНЧУК  ЛЕАНІД  АЛ.
  5. КАТОВІЧ  ВАЛЯНЦІНА  М.
  6. АЛЬВАС  ГАЛІНА
  7. ХАРЫТАНОВІЧ  НІНА  Р.

 

 

 

ДЫРЭКТАР:      РАНЧЫНСКІ Б.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  1962  ГОДА

 

 

 

  1. АРДЫНСКАЯ  НІНА  ПАЎЛАЎНА
  2. АЛЬВАС  ГАЛІНА  БРАНІСЛАВАЎНА
  3. БЕЛАШЫЦКІ  ВАЛЯНЦІН  ІВАНАВІЧ
  4. ГАЛЯЧЭНКА  СЯРГЕЙ  М.
  5. ДУДЗІЧ  ЛАРЫСА  АН.
  6. ДАБРАВОЛЬСКІ  ВАЛЯНЦІН  ІВАНАВІЧ
  7. ДЗЕМЯНЧУК  МІХАІЛ  С.
  8. КАТОВІЧ  ВАЛЯНЦІНА  М.
  9. ЛАЎНІКОВІЧ  ЯДЗВІГА  Б.
  10. МАСЛАЎСКІ  АЛЯКСАНДР  КАЗІМІРАВІЧ
  11. МАЛІГА  МІКАЛАЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  12. СІНЯКОЎ  КАНСТАНЦІН  ЯЎГЕНЬЕВІЧ
  13. ТАРГОНСКІ  УЛАДЗІМІР
  14. ФЕДАРЭНКА  НІНА  ДЗМІТРЫЕЎНА
  15. ФЕРАНЦ  ВАСІЛІЙ  РЫГОРАВІЧ
  16. ХАРЫТАНОВІЧ  ПАВЕЛ  АДАМАВІЧ
  17. БАРДЗЮГ  МІКАЛАЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  18. ГОЛАД  МІХАІЛ  КІРЫЛАВІЧ

 

 

  • :   РАНЧЫНСКІ  БАРЫС  СЯМЁНАВІЧ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

  1. ДАБАСЕВІЧ  МІКАЛАЙ  ЮР’ЕВІЧ
  2. ДЗЕМЯНЧУК  ЗІНАІДА  А.
  3. ДЗЕМЯНЧУК  МІКАЛАЙ
  4. КАЗЛОЎ  ВАЛЕРЫЙ  АЛЯКСЕЕВІЧ
  5. КУПРЫЯНОВІЧ  МАРЫЯ
  6. МАТОХ  АНАТОЛЬ
  7. НІКІЦЕНКА  ВАЛЯНЦІН
  8. НІКІЦЕНКА  ЛЮДМІЛА
  9. ПАЎЛЮК  ВОЛЬГА  А.
  10. РАЗДАРОЖНЫ  ЛЕАНІД  С.
  11. СЦЯПУРА  УЛАДЗІМІР  С.
  12. САЎЧУК  ВОЛЬГА
  13. ХАРЫТАНОВІЧ  ВОЛЬГА  А.
  14. УСОВІЧ  ВАЛЯНЦІНА  Ф.

 

 

 

  • :     РАНЧЫНСКІ  Б.С.

НАСТАЎНІКІ: КАВАЛЁЎА.К.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

  1. АЛДЫКАВА  ЛІЛІЯ  А.
  2. АСІПЕНКА  МІХАІЛ  К.
  3. БЕЛАШЫЦКАЯ  ВАЛЯНЦІНА
  4. ГАЛЯЧАНКА  ГАЛІНА  АН.
  5. ДЗЕМЯНЧУК  СВЯТЛАНА  А.
  6. ДАБРАВОЛЬСКАЯ  АЛЕНА  ІВАНАЎНА
  7. ДАБАСЕВІЧ  АНТАНІНА  ЮР’ЕЎНА
  8. КАЗЛОЎ  АНАТОЛІЙ  А.
  9. МАСЛАЎСКАЯ  АЛЕНА  КАЗІМІРАЎНА
  10. МАРЧАНКА  ГАЛІНА  ІВАНАЎНА
  11. КАНАНУЧАНКА  АЛАІЗА
  12. СУЦЯГІНА  ЯЎГЕНІЯ  А.
  13. САНАК  УЛАДЗІМІР  І.
  14. РАНЧЫНСКАЯ  ЛІЛІЯ  АНАТОЛЬЕЎНА
  15. НІКІЦЕНКА  СВЯТЛАНА  М.
  16. ПЯТРОЎСКІ  ВЯЧАСЛАЎ  К.
  17. ТРАФІМОВІЧ  ВАЛЯНЦІНА  Я.
  18. ТАРГОНСКАЯ  ЯЎГЕНІЯ  Ф.
  19. ХАМЕНКА  ГАННА  А.
  20. ФЕРАНЦ  МАРЫЯ  В.
  21. ТРАФІМОВІЧ  ВАСІЛЬ  Б.
  22. МЕСНІКОВІЧ  ВАЛЯНЦІНА
  23. САРОКА  МІКАЛАЙ  МІКАЛАЕВІЧ

 

 

 

ДЫРЭКТАР  ШКОЛЫ:  БАРАДЗІНЕЦ  ГАННА  ФЁДАРАЎНА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  1965  ГОДА

 

  1. АСАДЧУК  АНАТОЛЬ  АНТ.
  2. АСІПЧУК  ЗОЯ  БЕНЕДАЎНА
  3. ГАЛЯЧАНКА  ЗОЯ  АЛЯКСАНДРАЎНА
  4. ГОЛАД  ВАЛЯНЦІНА  ІВАНАЎНА
  5. ГОЛАД  СВЯТЛАНА  ІВАНАЎНА
  6. ДУДЗІЧ  ТАМАРА  М.
  7. ДУДЗІЧ  ЯЎГЕНІЯ  ВІКТАРАЎНА
  8. ДЗМІТРЭНКА  ВАЛЯНЦІНА 
  9. ДЗЕМЯНЧУК  ЗІНАІДА  С.
  10. ЖЫБАРТ  ЗІНАІДА  В.
  11. КАЗЛОЎСКІ  ГЕОРГІЙ  М.
  12. КАНАНУЧЭНКА  ІНА  Ф.
  13. КУЛЕШ  АЛЕГ  ВАЛЯНЦІНАВІЧ
  14. КАТОВІЧ  ВАЛЕРЫЙ 
  15. МАТОХ  НІНА  МІКАЛАЕЎНА
  16. НІКІЦЕНКА  МІКАЛАЙ  В.
  17. АСІПЦОВА  ТАМАРА  П.
  18. ПЯТРОЎСКІ  СТАНІСЛАЎ
  19. ПАЎЛЮК  ТАМАРА  Л.
  20. ПАЎЛЮК  ГАЛІНА  А.
  21. ПРАПОЛЬСКАЯ  ГАННА  СЯРГЕЕЎНА
  22. САРОКА  ВАЛЯНЦІНА  МІКАЛАЕЎНА
  23. ТРУСАВА  СВЯТЛАНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  24. ТАРГОНСКАЯ  НІНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  25. ТРАФІМОВІЧ  МІКАЛАЙ  Ф.
  26. ТРАФІМОВІЧ  ТАМАРА  Я.
  27. ФЕДАРЭНКА  НАДЗЕЯ  А.
  28. ФЕДАРЭНКА  ВОЛЬГА  ДЗМІТРЫЕЎНА
  29. ШАРКО  АНАТОЛЬ  УЛАДЗІМІРАВІЧ

 

 

 

 

  • :  РАНЧЫНСКІ  Б.С
  • :  КАВАЛЁЎ  А.К., БАРАДЗІНЕЦ  Г. Ф., ДАБАСЕВІЧ  Ю.Ц., КАЗЛОЎСКІ  М. І., НОВІК  М. І., РАНЧЫНСКАЯ  Г.В.

 

ВЫПУСК 1966ГОДА

 

  1. БЕЛАШЫЦКІ  УЛАДЗІМІР  ІВАНАВІЧ
  2. САДЗЬКО  МАРЫЯ  ІВАНАЎНА
  3. ГАЛЯЧАНКА  МАРЫЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  4. ГАРБАР  Н ІНА  АРХІПАЎНА
  5. КАЗЛОЎ  УЛАДЗІМІР  АЛЯКСЕЕВІЧ
  6. ДАБРАВОЛЬСКІ  АЛЯКСАНДР  ІВАНАВІЧ
  7. КАЗЛОЎСКІ  АНАТОЛІЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  8. КАЗЛОЎСКІ  ВІКТАР  МІХАЙЛАВІЧ
  9. КУПРЫЯНОВІЧ  ВАЛЯНЦІНА  ФЁДАРАЎНА
  10. КАТВІЦКАЯ  ІНА  СТАНІСЛАВАЎНА
  11. МАРКЕВІЧ  ІРЫНА  АНДРЭЕЎНА
  12. МАСЛАЎСКІ  ГЕНАДЗІЙ  КАЗІМІРАВІЧ
  13. НОВІК  ГАЛІНА  МАКСІМАЎНА
  14. САРОКА  ЛІДЗІЯ  МІКАЛАЕЎНА
  15. СІНІЛА  ВАЛЯНЦІНА  АНТОНАЎНА
  16. СІНІЛА  ВАЛЕРЫЙ  ЯЗЭПАВІЧ
  17. СУЦЯГІНА  ВАЛЯНЦІНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  18. ТАРГОНСКАЯ  ЗІНАІДА  МІХАЙЛАЎНА
  19. ТАРГОНСКАЯ  СВЯТЛАНА  КАЗІМІРАЎНА
  20. ТАРГОНСКІ  ІВАН  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  21. ТАРГОНСКІ  КАЗІМІР  ВІКТАРАВІЧ
  22. УГЛОЎ  ВАЛЕРЫЙ  ВЕНІЯМІНАВІЧ
  23. ЧОПЧЫЦ  ТАМАРА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  24. ХАРЫТАНОВІЧ  КАЦЯРЫНА  РЫГОРАЎНА
  25. ВАЎЧАК  ВАЛЕРЫЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  26. ТАРГОНСКІ  ІОСІФ  АЛЬБІНАВІЧ
  27. ДУДЗІЧ  ЯЎГЕНІЙ  МІХАЙЛАВІЧ

 

  •  

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

  •  

 

 

  1. ГОЛАД  ЛАРЫСА  ІВАНАЎНА
  2. ГАЛЯЧАНКА  ВЕРА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  3. ДУДЗІЧ  АЛЕНА  ІВАНАЎНА
  4. ДУДЗІЧ  ЗОЯ  ІВАНАЎНА
  5. ДУДЗІЧ  САФІЯ  ФЁДАРАЎНА
  6. ДУДЗІЧ  УЛАДЗІМІР  ІВАНАВІЧ
  7. ДЗЯТКОЎСКАЯ  ЗІНАІДА  ІВАНАЎНА
  8. ДЗЕМЯНЧУК  ЕЎДАКІЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  9. КАЗЛОЎСКАЯ  ГАЛІНА  АНТОНАЎНА
  10. КАСТРУЛІН  МІКАЛАЙ  АНАТОЛЬЕВІЧ
  11. КУЛАКЕВІЧ  ВАЛЯНЦІН  МІКАЛАЕВІЧ
  12. МАЙСТРОВІЧ  ТАМАРА  ФАДЗЕЕЎНА
  13. НОВІК  ВАЛЯНЦІН  МАКСІМАВІЧ
  14. НЕСІН  ТАМАРА  ФЁДАРАЎНА
  15. АХОЦЕНКА  ЗІНАІДА  ФЁДАРАЎНА
  16. ПУПЕНКА  УЛАДЗІМІР  РЫГОРАВІЧ
  17. СЕРГІЕНКА  ВАСІЛЬ  СЯРГЕЕВІЧ
  18. СІНІЛА  ІНА  СЯРГЕЕЎНА
  19. СТРЫЧАК  АНТАНІНА  АРКАДЗЬЕЎНА
  20. ТАРГОНСКІ  АЛЯКСАНДР  ІОСІФАВІЧ
  21. ТАРГОНСКАЯ  ВЕРА  РАМАНАЎНА
  22. ТАРГОНСКІ  МІХАІЛ  РАМАНАВІЧ
  23. ТАРГОНСКІ  МІХАІЛ  ФРАНЦАВІЧ
  24. ТОМАЛЬ  ВАЛЕРЫЙ  ЛЕАНІДАВІЧ

 

 

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

 

 

  •  

 

  1. АРДЫНСКАЯ  ЛІДЗІЯ  ПАЎЛАЎНА
  2. АСАДЧУК  ГАЛІНА  АНТОНАЎНА
  3. ВОЛЧАК  АМІЛІЯ  АЛЯКСАНДРАЎНА
  4. ВОЛЧАК  ВАЛЯНЦІНА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  5. ДАБАСЕВІЧ  БАРЫС  ЮР’ЕВІЧ
  6. ДУДЗІЧ  ВАЛЕРЫЙ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  7. ДЗЕМЯНЧУК  ТАМАРА  АНТОНАЎНА
  8. ЖУРАЎСКАЯ  НІНА  ІВАНАЎНА
  9. КАВАЛЁЎ  АЛЯКСАНДР  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  10. КАЗЛОВА  ВОЛЬГА  АЛЯКСЕЕЎНА
  11. КАТВІЦКІ  АНАТОЛІЙ  СТАНІСЛАВАВІЧ
  12. КАТВІЦКІ  УЛАДЗІМІР  СТАНІСЛАВАВІЧ
  13. МЕСНІКОВІЧ  ЛЕАНІД  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  14. РАЗДАРОЖНЫ  УЛАДЗІМІР  СЦЯПАНАВІЧ
  15. РАНЧЫНСКАЯ  АНТАНІНА  АНАТОЛЬЕЎНА
  16. РАНЧЫНСКІ  БАРЫС  БАРЫСАВІЧ
  17. САРОКА  ВАСІЛЬ МІКАЛАЕВІЧ
  18. СТАДНІЧУК  ФЁДАР  ІВАНАВІЧ
  19. СТАДНІЧУК  ГАЛІНА  ЛЕАНІДАЎНА
  20. ХАМЕНКА  МІКАЛАЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  21. ШАРКО  ЛІДЗІЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  22. ТРУСАЎ  АЛЯКСАНДР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  23. БУГУК  ВІКТАР  ФЁДАРАВІЧ
  24. ГАЛІЦКАЯ  ЛІЛІЯ  МІКАЛАЕЎНА
  25. ГАЛЯЧАНКА  ЗІНАІДА  АНТОНАЎНА
  26. ГРЫВА  СЦЯПАН  ІВАНАВІЧ
  27. ЖЫБАРТОВІЧ  АНТАНІНА  ФЁДАРАЎНА
  28. КУЛЕШ  НІНА  ВАЛЯНЦІНАЎНА
  29. КУПРЫЯНОВІЧ  ВОЛЬГА  ІВАНАЎНА
  30. МАТВЕЕЦ  ВАСІЛЬ  ЗМІТРАВІЧ
  31. НІКІЦЕНКА  НІНА  ЯКАЎЛЕЎНА
  32. САВІЦКІ  МІКАЛАЙ  РЫГОРАВІЧ
  33. СЕРГІЕНКА  ВАЛЯНЦІНА  РЫГОРАЎНА
  34. СІНІЛА  АНАТОЛЬ  ФРАНЦАВІЧ
  35. СІНІЛА  КАЦЯРЫНА  АНТОНАЎНА
  36. СУЦЯГІН  УЛАДЗІМІР  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  37. ТРАФІМОВІЧ  ГЕОРГІЙ  ФЁДАРАВІЧ
  38. ФЕДАРЭНКА  УЛАДЗІМІР  ЗМІТРАВІЧ
  39. ХАМУТОЎСКІ  УЛАДЗІМІР  ІВАНАВІЧ
  40. МІШКОВА  ГАННА  ПАЎЛАЎНА
  41. ВОЛК  ВАСІЛІЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  42. ТАРГОСКІ  АДАМ  КАЗІМІРАВІЧ

 

  • Б.С.РАНЧЫНСКІ,  Н.Ф.КАЗІМІРАВА,  Г. В.РАНЧЫНСКАЯ,  М.І.НОВІК,  А.К.КАВАЛЁЎ,  Ю.Ц.ДАБАСЕВІЧ,  М.І.КАЗЛОЎСКІ

 

 

  •  

 

 

  1. ГАЛЯЧАНКА  ВАСІЛЬ  МІХАЙЛАВІЧ
  2. ГАЛЯЧАНКА  МІХАІЛ  МІХАЙЛАВІЧ
  3. ГАРБУЗ  ВЕРА  РЫГОРАЎНА
  4. ДАБРАВОЛЬСКІ  ВЯЧАСЛАЎ  ІВАНАВІЧ
  5. ДАШКЕВІЧ  СВЯТЛАНА  ІВАНАЎНА
  6. ДЗЯТКОЎСКІ  ЛЕАНІД  ІВАНАВІЧ
  7. ДЗМІТРЭНКА  ТАМАРА  АЛЯКСЕЕЎНА
  8. ЛАТОЦІН  ВАЛЕРЫЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  9. АХОЦЕНКА  ВАЛЯНЦІНА  ФЁДАРАЎНА
  10. АХОЦЕНКА  МІКАЛАЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  11. ПАЎЛЮК  НАДЗЕЯ  АЛЯКСАНДРАЎНА
  12. ПАЎЛЮК  НІНА  ЛЕАНІДАЎНА
  13. ПРАКАПОВІЧ  МІХАІЛ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  14. РАНЧЫНСКІ  ВЯЧАСЛАЎ  СЦЯПАНАВІЧ
  15. РАНЧЫНСКАЯ  НАТАЛЛЯ  БАРЫСАЎНА
  16. РУДНІЦКАЯ  ВАЛЯНЦІНА  МІХАЙЛАЎНА
  17. САЎЧУК  ТАЦЦЯНА  ПЯТРОЎНА
  18. СТРЫЧАК  ЗОЯ  АРКАДЗЬЕЎНА
  19. СЕРГІЕНКА  НАДЗЕЯ  РЫГОРАЎНА
  20. ЧОПЧЫЦ  ЗОЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  21. ШЫРЧАНКА  ВАЛЕРЫЙ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  22. КАРОЛЬ  АНАТОЛЬ  МІХАЙЛАВІЧ
  23. ТРУСАЎ  УЛАДЗІМІР  УЛАДЗІМІРАВІЧ

 

  •  

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

 

 

  •  

 

  1. АСАДЧУК  РАІСА  АНТОНАЎНА
  2. БЫСТРЭНКА  ВЯЧАСЛАЎ  ЯКАЎЛЕВІЧ
  3. ВАСЮК  ТАМАРА  ВАСІЛЬЕЎНА
  4. ВОЛЧАК  АЛЯКСАНДР  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  5. ГАЛЯЧАНКА  СЯРГЕЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  6. ДУДЗІЧ  АЛЯКСАНДР  ІВАНАВІЧ
  7. ДУДЗІЧ  УЛАДЗІМІР  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  8. ДУДЗІЧ  ТАМАРА  ІВАНАЎНА
  9. КАЗЛОВА  НАТАЛЛЯ  АЛЯКСЕЕЎНА
  10. КАЗЛОЎСКАЯ  ТАМАРА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  11. КАЗЛОЎСКІ  АЛЯКСАНДР  МІХАЙЛАВІЧ
  12. КАЗЛОЎСКІ  ЯЎГЕН  АНТОНАВІЧ
  13. КАСТРУЛІНА  ГАЛІНА  АНАТОЛЬЕЎНА
  14. МІШКОЎ  РАМАН  ПАЎЛАВІЧ
  15. ПУПЕНКА  АЛЯКСАНДР  РЫГОРАВІЧ
  16. РАНЧЫНСКАЯ  ЗОЯ  АНАТОЛЬЕЎНА
  17. РАНЧЫНСКІ  МІКАЛАЙ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  18. ТАНКОВІЧ  ЗОЯ  МІХАЙЛАЎНА
  19. ХАМЕНКА  СВЯТЛАНА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  20. ЦУБЕР  ПАЎЛІНА  ЯКАЎЛЕЎНА
  21. ГАЛЯЧАНКА  ВАЛЯНЦІНА  МІКАЛАЕЎНА
  22. ГАЛЯЧАНКА  ТАЦЦЯНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  23. ДЗЕМЯНЧУК  ВАЛЯНЦІН  МІКАЛАЕВІЧ
  24. ЖЫБАРТОВІЧ  УЛАДЗІМІР  ФЁДАРАВІЧ
  25. ІВАНОЎ  МІКАЛАЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  26. ІВАНОЎ  АНАТОЛІЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  27. ПЯТРОЎСКАЯ  НІНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  28. РУДНІЦКІ  МІКАЛАЙ  ІВАНАВІЧ
  29. СІНІЛА  УЛАДЗІМІР  ФРАНЦАВІЧ
  30. САЎЧУК  ІРА  СЯРГЕЕЎНА
  31. ТАРГОНСКАЯ  МАРЫЯ  ВІКТАРАЎНА
  32. ТАРГОНСКІ  ВЯЧАСЛАЎ  ФРАНЦАВІЧ
  33. ТРАФІМОВІЧ  АЛЯКСАНДР  ЯКІМАВІЧ
  34. ФІСЮК   ВАЛЯНЦІНА  АРКАДЗЬЕЎНА
  35. ХАРЫТАНОВІЧ  СВЯТЛАНА  АДАМАЎНА
  36. ХАМУТОЎСКАЯ  ПАЛІНА  ІВАНАЎНА
  37. САЎЧУК  ІВАН  СЯРГЕЕВІЧ
  38. СІМАНЕНКА  ІВАН  КАЗІМІРАВІЧ

 

НАСТАЎНІКІ: Б.С.РАНЧЫНСКІ, А.К.КАВАЛЁЎ, Ю.Ц.ДАБАСЕВІЧ, Г.В.РАНЧЫНСКАЯ, М.І.НОВІК

 

 

ВЫПУСК  1971  ГОДА

 

  1. ВОЛЧАК  ГЕНАДЗІЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  2. ДЗЕМЯНЧУК  НАДЗЕЯ  АНТОНАЎНА
  3. ДУДЗІЧ  АНАТОЛІЙ  АНТОНАВІЧ
  4. ДУДЗІЧ  ЗОЯ  ВІКТАРАЎНА
  5. ЖУРАЎСКІ  ВАСІЛІЙ  ПАЎЛАВІЧ
  6. КАВАЛЁЎ  АДАМ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  7. КАЗЛОЎСКАЯ  ВЕРА  АНТОНАЎНА
  8. КАЗЛОЎСКАЯ  ТАЦЦЯНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  9. НЕСІН  АЛЯКСАНДР  ФЁДАРАВІЧ
  10. РАНЧЫНСКІ  МІХАІЛ  СЦЯПАНАВІЧ
  11. СТРЫЧАК  МІКАЛАЙ  АРКАДЗЬЕВІЧ
  12. СТАДНІЧУК  ВАСІЛЬ  ФЁДАРАВІЧ
  13. ТАНКОВІЧ  ВАЛЯНЦІНА  МІХАЙЛАЎНА
  14. ХАМЕНКА  ВЯЧАСЛАЎ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  15. ЦУБЕР  ВЕРА  ЯКАЎЛЕЎНА
  16. ШАРКО  МІКАЛАЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  17. ШЫРЧЭНКА  АНАТОЛІЙ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  18. МАЛІНОЎСКАЯ  ЛЕАКАДЗІЯ  АЛЯКСАНДРАЎНА
  19. ЛАЎНІКОВІЧ  МІКАЛАЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  20. БЕЛАШЫЦКІ  ВІКТАР  ІВАНАВІЧ
  21. ГАЛЯЧАНКА  САФІЯ  АНТОНАЎНА
  22. ДАШКЕВІЧ  ЛІДЗІЯ  ІВАНАЎНА
  23. ЖУКАВЕЦ  АЛЯКСАНДР  СЦЯПАНАВІЧ
  24. ЖЫБАРТОВІЧ  НІНА  ФЁДАРАЎНА
  25. НІКІЦЕНКА  МІХАІЛ  ВІКЕНЦЬЕВІЧ
  26. НІКІЦЕНКА  ПАВЕЛ  ПАЎЛАВІЧ
  27. ПІСКУН  ТАЦЦЯНА  ПАЎЛАЎНА
  28. ПРАКАПОВІЧ  ЛЕАНІД  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  29. ПРАПОЛЬСКАЯ  ЗІНАІДА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  30. РУДНІЦКАЯ  АЛЕНА  АНДРЭЕЎНА
  31. САНАК  АЛЕНА  АЛЬБІНАЎНА
  32. СЕРГІЕНКА  ЛАРЫСА  СЯРГЕЕЎНА
  33. СЕРГІЕНКА  ВАСІЛІЙ  РЫГОРАВІЧ
  34. СІНІЛА  НАДЗЕЯ  АНТОНАЎНА
  35. ТАРГОНСКАЯ  ЯНІНА  КАЗІМІРАЎНА
  36. ТРАФІМОВІЧ  АДАМ  ІВАНАВІЧ
  37. ТРАФІМОВІЧ  КАЦЯРЫНА  ФЁДАРАЎНА

 

  • Б.РАНЧЫНСКІ,  А.ЛАРЧЫКАВА,  Г.РАНЧЫНСКАЯ,  Ю.ДАБАСЕВІЧ,  М. НОВІК,  М.КАЗЛОЎСКІ

 

 

  ВЫПУСК  1972  ГОДА

 

  1. АЛДЫКАВА  ЛЮДМІЛА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  2. АСАДЧУК  ВЯЧАСЛАЎ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  3. АХОЦЕНКА  СОФЬЯ  МІКАЛАЕЎНА
  4. ГАЛЯЧАНКА  ВАСІЛЬ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  5. ГАЛЯЧАНКА  НАДЗЕЯ  МІКАЛАЕЎНА
  6. ДАБАСЕВІЧ  АЛЯКСАНДР  ЮР’ЕВІЧ
  7. ДЗЯТКОЎСКАЯ  ГАЛІНА  ІВАНАЎНА
  8. ДУДЗІЧ  ВІКТАР  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  9. КУЛАКЕВІЧ  АЛЯКСАНДР  ЯКАЎЛЕВІЧ
  10. КУЛЕШ  ГАЛІНА  ВАЛЯНЦІНАЎНА
  11. КУПРЫЯНОВІЧ  ВАЛЯНЦІН  ФЁДАРАВІЧ
  12. МАКСІМОВІЧ  ЗІНАІДА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  13. НАЙДЗІН  АЛЕГ  МІКАЛАЕВІЧ
  14. ПАЎЛЮК  АНАТОЛЬ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  15. ПАЎЛЮК  МІКАЛАЙ  ЛЕАНІДАВІЧ
  16. ПРАПОЛЬСКАЯ  ВАЛЯНЦІНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  17. САРОКА  ВІКТАР  МІКАЛАЕВІЧ
  18. САЎЧУК  АЛЕНА  ПЯТРОЎНА
  19. САХАЦКАЯ  НАДЗЕЯ  МІКАЛАЕЎНА
  20. КАТОВІЧ  АЛА  АДАМАЎНА
  21. КАРОЛЬ  АНТАНІНА  МІХАЙЛАЎНА
  22. ЛАЎНІКОВІЧ  МІХАІЛ  МІКАЛАЕВІЧ
  23. ЛЯЎКОВІЧ  ВАЛЯНЦІНА  МІХАЙЛАЎНА
  24. РУДНІЦКІ  СЦЯПАН  МІХАЙЛАВІЧ
  25. СІМАНЕНКА  ВАЛЯНЦІНА  КАЗІМІРАЎНА
  26. ТАРГОНСКАЯ  ГАЛІНА  ВІКТАРАЎНА
  27. ТАРГОНСКАЯ  ЛІДЗІЯ  ВІКТАРАЎНА
  28. ТАРГОНСКІ  АНАТОЛЬ  ФРАНЦАВІЧ
  29. ТАРГОНСКІ  ВІКТАР  КАЗІМІРАВІЧ
  30. ЧОПЧЫЦ  АЛЕНА  ІВАНАЎНА
  31. ЯКАЎЛЕЎ  ВЯЧАСЛАЎ  РЫГОРАВІЧ
  32. ЖУКАВЕЦ  КАЦЯРЫНА  СЦЯПАНАЎНА
  33. МЯСНІКОВІЧ  ВАСІЛЬ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  34. ТАРГОНСКІ  МІКАЛАЙ  ВІКТАРАВІЧ
  35. ТАРГОНСКІ  УЛАДЗІМІР  АЛЬБІНАВІЧ

 

  • :  Б.С.РАНЧЫНСКІ
  •  

 

  1. АСАДЧУК  ЛІЛІЯ  АНТОНАЎНА
  2. АСІПЕНКА  МІКАЛАЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  3. ВЕРТАЛЬ  ВЯЧАСЛАЎ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  4. ГАЛЯЧАНКА  АЛЯКСАНДР  АРКАДЗЬЕВІЧ
  5. ГАРБАР  КАНСТАНЦІН  ЮЛЬЯНАВІЧ
  6. ДУДЗІЧ  АЛЯКСАНДР  ІВАНАВІЧ
  7. КАВАЛЁВА  АНТАНІНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  8. КАНАПАЦКІ  МІХАІЛ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  9. НІКІЦЕНКА  ВАЛЯНЦІНА  ПАЎЛАЎНА
  10. НАЙДЗІН  ЛЕАНІД  МІКАЛАЕВІЧ
  11. ПАЎЛЮК  ВАЛЯНЦІНА  ЛЕАНІДАЎНА
  12. ПЫШНЯК  АЛЯКСАНДР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  13. ПРАКАПОВІЧ  ЛЮДМІЛА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  14. РУДНІЦКАЯ  АЛЕНА  МІХАЙЛАЎНА
  15. САВІЦКІ  ВАЛЕРЫЙ  АДАМАВІЧ
  16. САРОКА  СВЯТЛАНА  МІКАЛАЕЎНА
  17. СЕРГІЕНКА  НІНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  18. СІНІЛА  НІНА  КАЗІМІРАЎНА
  19. ТАРГОНСКІ  ІВАН  КАЗІМІРАВІЧ
  20. ТРАФІМОВІЧ  НІНА  ІВАНАЎНА
  21. ФЕДАРОВІЧ  АНАТОЛІЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  22. ФІСЮК  ГАЛІНА  АРКАДЗЬЕЎНА
  23. ХАМЕНКА  МІХАІЛ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  24. АЎЧЫННІКАВА  ТАМАРА  АРКАДЗЬЕЎНА
  25. БУГУК  АЛЯКСАНДР  ФЁДАРАВІЧ
  26. ГАЛЯЧАНКА  МІКАЛАЙ  АРКАДЗЬЕВІЧ
  27. ДУДЗІЧ  ВІКТАР  ВІКТАРАВІЧ
  28. КАМІНСКІ  ВІКТАР  ВІКТАРАВІЧ
  29. МАТВЕЕЦ  ПАВЕЛ  ДЗМІТРАВІЧ
  30. АСІПЕНКА  ТАЦЦЯНА  МІКАЛАЕЎНА
  31. ПАЎЛЮК  ЛЕАНІД  ІВАНАВІЧ
  32. РАНЧЫНСКАЯ  НІНА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  33. РУДНІЦКАЯ  ЛЮДМІЛА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  34. САЗОНАЎ  АЛЯКСАНДР  ПАЎЛАВІЧ
  35. СТАДНІЧУК  ТАЦЦЯНА  ІВАНАЎНА
  36. ТАРГОНСКАЯ  АЛЕНА  ВІКТАРАЎНА
  37. ТРАФІМОВІЧ  ЛЕАНІД  ФЁДАРАВІЧ
  38. ТКАЧУК  УЛАДЗІМІР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  39. ЦУБЕР  СЦЯПАН  ЯКАЎЛЕВІЧ
  40. ФЕРАНЦ  НІНА ЛЕАНІДАЎНА
  41. МІШКОЎ  УЛАДЗІМІР  ПАЎЛАВІЧ

 

  • :  Б.С.РАНЧЫНСКІ
  •  

 

  1. АСАДЧУК  МІКАЛАЙ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  2. АЎЧЫННІКАЎ  МІКАЛАЙ  АРКАДЗЬЕВІЧ
  3. ВОЛЧАК  АЛА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  4. ВОЛЧАК  ВАЛЯНЦІНА  АЛЯКСЕЕЎНА
  5. ВОЛЧАК  СЯРГЕЙ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  6. ГАРБАР  ЯЎГЕН  ЮЛЬЯНАВІЧ
  7. ЕФІМОВІЧ  ГАЛІНА  АЛЯКСЕЕЎНА
  8. КАНАПАЦКАЯ  НАТАЛЛЯ  АЛЯКСАНДРАЎНА
  9. ДУДЗІЧ  ЛЮДМІЛА  МІКАЛАЕЎНА
  10. КАТВІЦКАЯ  НЭЛЯ  АНТОНАЎНА
  11. КАТВІЦКІ  МІХАІЛ  СТАНІСЛАВАВІЧ
  12. КАТВІЦКІ  МІКАЛАЙ  СТАНІСЛАВАВІЧ
  13. ЛЫСАНАВА  ЛІДЗІЯ  ІВАНАЎНА
  14. МАКСІМОВІЧ  УЛАДЗІМІР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  15. РАНЧЫНСКІ  АЛЯКСАНДР  МІХАЙЛАВІЧ
  16. РАНЧЫНСКІ  АНАТОЛЬ  АНАТОЛЬЕВІЧ
  17. РАНЧЫНСКІ  ІГАР  АНАТОЛЬЕВІЧ
  18. СТАДНІЧУК  ЛЮДМІЛА  ФЁДАРАЎНА
  19. ХАМЕНКА  МІХАІЛ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  20. ФЕДАРЭНКА  АНАТОЛЬ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  21. ТКАЧУК  АНТАНІНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  22. ЧАРНЯЎСКІ  УЛАДЗІМІР  ІВАНАВІЧ
  23. АХОЦЕНКА  ЛЕАНІД  МІКАЛАЕВІЧ
  24. БОГУШ  ЗОЯ  ФРАНЦАЎНА
  25. ГАРБУЗ  ТАЦЦЯНА  РЫГОРАЎНА
  26. ГАРБУЗ  АЛЕНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  27. ГАЛЯЧАНКА  НАДЗЕЯ  АНТОНАЎНА
  28. ГАЛЯЧАНКА  ВОЛЬГА  МІКАЛАЕЎНА
  29. ГАЛЯЧАНКА  ЛЕАНІД  АРКАДЗЬЕВІЧ
  30. ГАЛЯЧАНКА  СЯРГЕЙ  АРКАДЗЬЕВІЧ
  31. ГОЛАД  ВОЛЬГА  ІВАНАЎНА
  32. ДЗЕМЯНЧУК  МАРЫЯ  МІКАЛАЕЎНА
  33. ДЗЯТКОЎСКІ  УЛАДЗІМІР  СЯРГЕЕВІЧ
  34. ЖЫБАРТОВІЧ  ГАЛІНА  ФЁДАРАЎНА
  35. ІВАНОЎ  УЛАДЗІМІР  ВАСІЛЬЕВІЧ
  36. КУЛЕШ  ЯЎГЕН  ВАЛЯНЦІНАВІЧ
  37. КУПРЫЯНОВІЧ  УЛАДЗІМІР  ФЁДАРАВІЧ
  38. КАТОВІЧ  ТАЦЦЯНА  АДАМАЎНА
  39. ЛЯЎКОВІЧ  УЛАДЗІМІР  МІКАЛАЕВІЧ
  40. ПРАПОЛЬСКАЯ  ГАЛІНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  41. СІНІЛА  ПАЛІНА  КАЗІМІРАЎНА
  42. СІНІЛА  ГАЛІНА  АНТОНАЎНА
  43. САЎЧУК  СОФЬЯ  ПЯТРОЎНА
  44. СЕРГІЕНКА  ГАЛІНА  АЛЯКСЕЕЎНА
  45. ТАРГОНСКІ  АЛЯКСАНДР  ВІКТАРАВІЧ
  46. ТАРГОНСКАЯ  НАДЗЕЯ  МІХАЙЛАЎНА
  47. ТРАФІМОВІЧ  ВЕРА  АДАМАЎНА
  48. ФЕДАРЭНКА  ВАЛЬГА  ВАСІЛЬЕНА

 

  • :  Б.С.РАНЧЫНСКІ

 

 

  •  

 

  1. БАЗЬКО  ГАЛІНА  ІВАНАЎНА
  2. ВОЛЧАК  МІКАЛАЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  3. ВОЛЧАК  РАІСА  МАЦВЕЕЎНА
  4. ДУДЗІЧ  АНТАНІНА  ВІКТАРАЎНА
  5. ЕФІМОВІЧ  НІНА  АЛЯКСЕЕЎНА
  6. КАНАНУЧАНКА  АНТАНІНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  7. КАМІНСКАЯ  МАРЫЯ  ВІКТАРАЎНА
  8. КАЗЛОЎСКІ  ВАСІЛЬ  АНТОНАВІЧ
  9. КАЗЛОЎСКІ  ВЯЧАСЛАЎ  МІХАЙЛАВІЧ
  10. КАЛБАСІНА  ГАЛІНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  11. МІШКОЎ  МІХАІЛ  ПАЎЛАВІЧ
  12. НЕКРАШЭВІЧ  МІКАЛАЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  13. ПАШЭЧКА  ВАСІЛЬ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  14. РАНЧЫНСКАЯ  ЗОЯ  СЦЯПАНАЎНА
  15. РАНЧЫНСКАЯ  НАТАЛЛЯ  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  16. СТАДНІЧУК  МІКАЛАЙ  ІВАНАВІЧ
  17. СТАДНІЧУК  СЯРГЕЙ  ІВАНАВІЧ
  18. ХАМЕНКА  ВАСІЛЬ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  19. ХАМЕНКА  СЯРГЕЙ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  20. ЦУБЕР  АНДРЭЙ  ЯКАЎЛЕВІЧ
  21. ШВЕЦ  ТАЦЦЯНА  МІКАЛАЕЎНА
  22. ШЫРЧАНКА  ГАЛІНА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  23. ПРАПОЛЬСКІ  СЯРГЕЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  24. АСІПЕНКА  ВАЛЯНЦІНА  МІКАЛАЕЎНА
  25. АХОЦЕНКА  НАДЗЕЯ   ФЁДАРАЎНА
  26. ВЕРТАЛЬ  НІНА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  27. ГАЛЯЧАНКА  СЯРГЕЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  28. МАТВІЕЦ  РЫГОР  РЫГОРАВІЧ
  29. ЛЯЎКОВІЧ  ЛЕАНІД  МІХАЙЛАВІЧ
  30. МАТВІЕЦ  ГАЛІНА  МІКАЛАЕЎНА
  31. ЖУКАВЕЦ  УЛАДЗІМІР  СЦЯПАНАВІЧ
  32. НАЙДЗІНА  ТАМАРА  МІКАЛАЕЎНА
  33. НОВІК  РАІСА  МАКСІМАЎНА
  34. ПРАКАПОВІЧ  РЫГОР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  35. РУДНІЦКІ  АНАТОЛЬ  АНДРЭЕВІЧ
  36. РУДНІЦКІ  ВЯЧАСЛАЎ  МІХАЙЛАВІЧ
  37. САВІЦКАЯ  ЗІНАІДА  АДАМАЎНА
  38. САНАК  ГАННА  АЛЬБІНАЎНА
  39. СЕРГІЕНКА  КАЦЯРЫНА  СЯРГЕЕЎНА
  40. СІНІЛА  ВАЛЕРЫЙ  ФРАНЦАВІЧ
  41. СІНІЛА  ЛЕАНІД  ІОСІФАВІЧ
  42. ТАРГОНСКІ  ВІКТАР  ВІКТАРАВІЧ
  43. ТАРГОНСКІ  МІХАІЛ  АЛЬБІНАВІЧ
  44. ТРАФІМОВІЧ  УЛАДЗІМІР  АДАМАВІЧ
  45. ФЕДАРЭНКА  ВАЛЯНЦІНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  46. ФЕДАРЭНКА  МІКАЛАЙ  АЛЯКСЕЕВІЧ
  47. ФЕРАНЦ  СЯРГЕЙ  ФЕЛІКСАВІЧ
  48. ХАМУТОЎСКІ  АНАТОЛЬ  ІВАНАВІЧ
  49. ЦЫРЫБКА  АЛЯКСАНДР  МІКАЛАЕВІЧ
  50. ЧОПЧЫЦ  ЗОЯ  ІВАНАЎНА

 

  • : Б.С.РАНЧЫНСКІ,   НАСТАЎНІКІ: А.А.АХРАМОВІЧ, М.І.НОВІК,  Г.В.РАНЧЫНСКАЯ, М.І.КАЗЛОЎСКІ,  А.К.КАВАЛЁЎ.

 

 

 

ВЫПУСК    1976  ГОДА

 

  1. АСАДЧУК  ЗІНАІДА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  2. АЎЧЫННІКАВА  АЛА  АРКАДЗЬЕЎНА
  3. АЎЧЫННІКАВА  ЗОЯ  МІКАНОРАЎНА
  4. БОГУШ  СЦЯПАН  СЦЯПАНАВІЧ
  5. ВОЛЧАК  МІХАІЛ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  6. ГАРБАР  АЛЯКСАНДР  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  7. ГАРБАР  НАТАЛЬЯ  ЮЛЬЯНАЎНА
  8. ГРЫГАРАН  ТАЦЦЯНА  АНДРЭЕЎНА
  9. ДАШКЕВІЧ  АНТАНІНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  10. КАСТРУЛІНА  ВАЛЯНЦІНА  АНАТОЛЬЕЎНА
  11. КУЛАКЕВІЧ  ВЯЧАСЛАЎ  ЯКАЎЛЕВІЧ
  12. МІХАЛЬЧЭНКА  УЛАДЗІМІР  АНТОНАВІЧ
  13. ПІСКУН  АНАТОЛІЙ  РЫГОРАВІЧ
  14. П’ЯЎКА  АЛЕНА  АЛЬБЕРТАЎНА
  15. ПЫШНЯК  РАІСА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  16. РАНЧЫНСКІ  МІКАЛАЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  17. САВІЦКАЯ  НАТАЛЛЯ  АДАМАЎНА
  18. ТАНКОВІЧ  ВІКТАР  МІХАЙЛАВІЧ
  19. ТАРГОНСКІ  ВІКТАР  ВІКТАРАВІЧ
  20. ТРАФІМОВІЧ  АНАТОЛЬ  МІХАЙЛАВІЧ
  21. ФЕДАРОВІЧ  АЛЯКСАНДР  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  22. ФЕДАРЭНКА  ЮРЫЙ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  23. АНІСІМАЎ  АНАТОЛІЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  24. АСІПЕНКА  ГАЛІНА  МІКАЛАЕЎНА
  25. ГАЛЯЧАНКА  АЛА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  26. ГАЛЯЧАНКА  ВАЛЯНЦІНА  АРКАДЗЬЕЎНА
  27. ДАШКЕВІЧ  УЛАДЗІМІР  ІВАНАВІЧ
  28. ДАШКЕВІЧ  ЮРЫЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  29. ЕРМАЛАЕЎ  ВАСІЛІЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  30. ІВАНОВА  НАТАЛЛЯ  ВАСІЛЬЕЎНА
  31. ПАЎЛЮК  ВАЛЕРЫЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  32. ПЯТРОЎСКІ  УЛАДЗІМІР  КАЗІМІРАВІЧ
  33. РУДНІЦКАЯ  АЛА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  34. САВІЦКІ  АНАТОЛЬ  АДАМАВІЧ
  35. СЕРГІЕНКА  ЛЕАНІД  РЫГОРАВІЧ
  36. СЕРГІЕНКА  МІКАЛАЙ  АЛЯКСЕЕВІЧ
  37. ТАРГОНСКАЯ  ЗІНАІДА  ВІКТАРАЎНА
  38. ТАРГОНСКІ  ВІКТАР  МІХАЙЛАВІЧ
  39. ТАНЕНЯ  НАТАЛЛЯ  МІКАЛАЕЎНА
  40. ТРАФІМОВІЧ  ВЕРА  ІВАНАЎНА
  41. ТРАФІМОВІЧ  МІХАІЛ  ФЁДАРАВІЧ
  42. ШВЕД  ВАЛЕРЫЙ  СЯРГЕЕВІЧ
  43. ШЧУР  МІКАЛАЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  44. ГОЛАД  ВЯЧАСЛАЎ  ІВАНАВІЧ
  45. : Б.РАНЧЫНСКІ
  46. :  А.АХРАМОВІЧ
  47. : О.ДЗЕМ’ЯНЮК, М.КАЗЛОЎСКІ, Ю.ДАБАСЕВІЧ, А.КАВАЛЁЎ.
  48.  

 

  1. АСІНСКАЯ  ГАЛІНА  ФЕЛІКСАЎНА
  2. АХОЦЕНКА  СЯРГЕЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  3. БОГУШ  ЛЕАНІД  СЦЯПАНАВІЧ
  4. ГАЛЯЧАНКА  УЛАДЗІМІР  АЛЯКСЕЕВІЧ
  5. ГАЛЯЧАНКА  МІХАІЛ  АРКАДЗЬЕВІЧ
  6. КАТОВІЧ  ТАМАРА  АДАМАЎНА
  7. МАКСІМОВІЧ  АНАТОЛІЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  8. МАРКЕВІЧ  АЛЯКСАНДР  ВАЛЯНЦІНАВІЧ
  9. МІШКОЎ  ІОСІФ  ПАЎЛАВІЧ
  10. НІКІЦЕНКА  НАДЗЕЯ  ПАЎЛАЎНА
  11. ПАЎЛЮК  ЛІДЗІЯ  ЛЕАНІДАЎНА
  12. ПРАКАПОВІЧ  ТАЦЦЯНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  13. ПРАПОЛЬСКІ  УЛАДЗІМІР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  14. ПЯТРОЎСКІ  ГЕНАДЗІЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  15. РУДНІЦКІ  ГЕОРГІЙ  АНДРЭЕВІЧ
  16. САРОКА  ВАСІЛІЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  17. СЕРГІЕНКА  ІРЫНА  СЯРГЕЕЎНА
  18. СІНІЛА  ВАСІЛІЙ  ФРАНЦАВІЧ
  19. СІНІЛА  ВІКТАР  КАЗІМІРАВІЧ
  20. СІНІЛА  ЛАРЫСА  АНТОНАЎНА
  21. ТАНЕНЯ  КАЦЯРЫНА  МІКАЛАЕЎНА
  22. ТАРГОНСКІ  ІВАН  РАМАНАВІЧ
  23. ТОМАЛЬ  ЛІЛІЯ  ЛЕАНІДАЎНА
  24. ЧОПЧЫЦ  ТАЦЦЯНА  ІВАНАЎНА
  25. БАБІЧАВА  ІРЫНА  ПЯТРОЎНА
  26. БАЗЬКО  АНТАНІНА  ІВАНАЎНА
  27. ВОЛЧАК  АЛЯКСАНДР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  28. ДАШКЕВІЧ  ЮРЫЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  29. ДМІТРЭНКА  ВОЛЬГА  АЛЯКСЕЕЎНА
  30. ДЗЕМЯНЧУК  ГАЛІНА  АНТОНАЎНА
  31. ДУДЗІЧ  АЛЯКСАНДР  МІКАЛАЕВІЧ
  32. КАМІНСКАЯ  АЛА  ВІКТАРАЎНА
  33. КАРОЛЬ  АЛЕНА  МІХАЙЛАЎНА
  34. КАТВІЦКІ  АЛЯКСАНДР  СТАНІСЛАВАВІЧ
  35. КАТВІЦКІ  ІГАР  АНТОНАВІЧ
  36. КАТОВІЧ  ЛАРЫСА  ПЯТРОЎНА
  37. КЛЮЙКАВА  НАТАЛЛЯ  АНДРЭЕЕЎНА
  38. КРАЎЧУК  ТАЦЦЯНА  АНТОНАЎНА
  39. МАТВІЕЦ  ЭДУАРД  МІКАЛАЕВІЧ
  40. ПІСКУН  ФРАНЧЭСА  БРАНІСЛАВАЎНА
  41. ПУПЕНКА  РЫГОР  РЫГОРАВІЧ
  42. П’ЯЎКА  АЛЯКСАНДР  АЛЬБЕРТАВІЧ
  43. РАНЧЫНСКАЯ  ЗОЯ  МІХАЙЛАЎНА
  44. СТАДНІЧУК  АНАТОЛЬ  ФЁДАРАВІЧ
  45. ЦУБЕР  ПАВЕЛ  ЯКАЎЛЕВІЧ
  46. ШЫРЧАНКА  ТАЦЦЯНА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  47. :  Б.С.РАНЧЫНСКІ
  48.  
  1. БАЗЬКО  ІВАН  ІВАНАВІЧ
  2. ГАРБАР  АЛЕНА  ЮЛЬЯНАЎНА
  3. ГАРГУН  ЛЕАНІД  МЕЧАСЛАВАВІЧ
  4. ДУДЗІЧ  СЯРГЕЙ  ВІКТАРАВІЧ
  5. КАСТРУЛІНА  ЛЮДМІЛА  АНАТОЛЬЕЎНА
  6. ЛЫСАНАВА  ЛАРЫСА  ІВАНАЎНА
  7. КАЛБАСІН  УЛАДЗІМІР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  8. НЕКРАШЭВІЧ  ВАЛЕРЫЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  9. РАНЧЫНСКАЯ  НАТАЛЛЯ   МІКАЛАЕЎНА
  10. САВІЧ  ЮРЫЙ  РЫГОРАВІЧ
  11. СТАДНІЧУК  ВАЛЯНЦІНА  ІВАНАЎНА
  12. ФЕДАРЭНКА  ЛІЛІЯ  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  13. ШВЕЦ  ТАЦЦЯНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  14. АСІПЕНКА  УЛАДЗІМІР  МІКАЛАЕВІЧ
  15. АСІНСКАЯ  МАРЫЯ  ФЕЛІКСАЎНА
  16. АХОЦЕНКА  ЛІДЗІЯ  МІКАЛАЕЎНА
  17. БОГУШ  ЗІНАІДА  ФРАНЦАЎНА
  18. ГАРБУЗ  ІРЫНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  19. ГАЛЯЧАНКА  ТАМАРА  АНТОНАЎНА
  20. ЕЎДАКІМАВА  НАТАЛЛЯ  ЛЕАНІДАЎНА
  21. ЖЫБАРТОВІЧ  ВІКТАР  ФЁДАРАВІЧ
  22. КАСАБУЦКАЯ  ТАЦЦЯНА  МІКАЛАЕЎНА
  23. КУПРЫЯНОВІЧ  ВАСІЛЬ  АДАМАВІЧ
  24. НАЙДЗІН  ВАЛЯНЦІН  МІКАЛАЕВІЧ
  25. САВІЦКАЯ  ЛЮДМІЛА  АДАМАЎНА
  26. САЎЧУК  ЖАННА  СЯРГЕЕЎНА
  27. САЎЧУК  ПЁТР  СЯРГЕЕВІЧ
  28. САНАК  ЗІНАІДА  АЛЬБІНАЎНА
  29. СЕРГІЕНКА  СЯРГЕЙ  АЛЯКСЕЕВІЧ
  30. СІНІЛА  АЛЯКСАНДР  ІОСІФАВІЧ
  31. ТАРГОНСКІ  АНАТОЛЬ  ВІКТАРАВІЧ
  32. ТАРГОНСКІ  ЛЕАНІД  ВІКТАРАВІЧ
  33. ТАРГОНСКАЯ  ТАМАРА  МІХАЙЛАЎНА
  34. ТАРГОНСКАЯ  ТАЦЦЯНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  35. ТРАФІМОВІЧ  ВАЛЯНЦІНА  МІХАЙЛАЎНА
  36. ЦЫРЫБКА  ВАЛЕРЫЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  37. ШУМАЎ  АЛЯКСЕЙ  ПАЎЛАВІЧ
    • :  Б.С.РАНЧЫНСКІ
    •  

 

  1. БАЛБУЦКАЯ  ВАЛЯНЦІНА  ІВАНАЎНА
  2. ВОЛЧАК  ЮРЫЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  3. ГАРБАР  ВАСІЛІЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  4. ДАШКЕВІЧ  ВАЛЯНЦІН  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  5. ДУДЗІЧ  ВАСІЛІЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  6. ДУДЗІЧ  ТАМАРА  МІКАЛАЕЎНА
  7. ДУШАКОВА  ТАЦЦЯНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  8. ЕФІМОВІЧ  УЛАДЗІМІР  АЛЯКСЕЕВІЧ
  9. ЖОГАЛЬ  ВАЛЯНЦІНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  10. ЗНАВЕЦ  НАДЗЕЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  11. КАНАПАЦКІ  МІХАІЛ  АНТОНАВІЧ
  12. КАНАПАЦКІ  СЯРГЕЙ  АНДРЭЕВІЧ
  13. КАНАПАЦКАЯ  НІНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  14. МІХАЛЬЧЭНКА  ГАЛІНА  АНТОНАЎНА
  15. П’ЯЎКА  ВАСІЛЬ  АЛЬБЕРТАВІЧ
  16. САВІЦКАЯ  ВАЛЯНЦІНА  МІХАЙЛАЎНА
  17. ШАЎРЭЙ  ТАЦЦЯНА  ПАЎЛАЎНА
  18. ШВЕЦ  ВАЛЯНЦІНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  19. ШВЕЦ  ЮРЫЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  20. ШЫРЧАНКА  МІКАЛАЙ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  21. БОГУШ  ВАЛЯНЦІНА  ІОСІФАЎНА
  22. БУЛАНЫ  СЯРГЕЙ  ВІКТАРАВІЧ
  23. ВЕРЦЕЛЬ  ТАМАРА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  24. ВІШНЕЎСКАЯ  АНАСТАСІЯ  АНАТОЛЬЕЎНА
  25. ГАЛЯЧАНКА  СТАНІСЛАЎ  АРКАДЗЬЕВІЧ
  26. ГАЛЯЧАНКА  ВАСІЛЬ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  27. ГАРБУЗ  СЯРГЕЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  28. ГРЫВА  ЮРЫЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  29. КАРНІЦКІ  ІВАН  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  30. ЖУКАВЕЦ  МІКАЛАЙ  СЦЯПАНАВІЧ
  31. КУЛАКЕВІЧ  ЛІДЗІЯ  АЛЯКСАНДРАЎНА
  32. КУЛЕШ  ВАЛЯНЦІНА  ВАЛЯНЦІНАЎНА
  33. КУПРЫЯНОВІЧ  ТАМАРА  АДАМАЎНА
  34. МІХАЛЬЧЭНКА  АЛЯКСАНДР  СЯРГЕЕВІЧ
  35. МІШКОЎ  СЦЯПАН  ПАЎЛАВІЧ
  36. ПРАКАПОВІЧ  АЛЯКСАНДР  МІХАЙЛАВІЧ
  37. РЫДЗЕЦКІ  УЛАДЗІМІР  ІВАНАВІЧ
  38. САРОКА  ТАМАРА  МІКАЛАЕЎНА
  39. ТАРГОНСКІ  СЯРГЕЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  40. ТРАФІМОВІЧ  УЛАДЗІМІР  АНТОНАВІЧ
  41. ФІСЮК  МАРЫЯ  АРКАДЗЬЕЎНА
  42. ШВЕД  ЖАННА СЯРГЕЕЎНА

 

ДЫРЭКТАР  ШКОЛЫ:Б.С.РАНЧЫНСКІ

 

НАСТАЎНІКІ: А.А.АХРАМОВІЧ, М.І.НОВІК, Ю.Ц.ДАБАСЕВІЧ, М.М.КУХАРЧЫК, К.А.ВЯЧОРКА.

ВЫПУСК  1980  ГОДА

 

  1. АЛЬГАМЕЦ  МІХАІЛ  АЛЯКСЕЕВІЧ
  2. БАЗЬКО  ГАЛІНА  ІВАНАЎНА
  3. ВОЛЧАК  АЛЕНА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  4. ДУДЗІЧ  ІГАР  ВАСІЛЬЕВІЧ
  5. КАМІНСКАЯ  НАТАЛЛЯ  ВІКТАРАЎНА
  6. КАНАПАЦКІ  АНАТОЛЬ  МІКАЛАЕВІЧ
  7. КАНАПАЦКІ  АЛЯКСАНДР  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  8. РАНЧЫНСКАЯ  АЛЕНА  МІХАЙЛАЎНА
  9. РАНЧЫНСКІ  СЯРГЕЙ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  10. ШВЕЦ  ВІКТАР  ВАСІЛЬЕВІЧ
  11. КАТВІЦКАЯ  ЛЮДМІЛА  АНТОНАЎНА
  12. КАТВІЦКІ  ВІТАЛЬ  АНТОНАВІЧ
  13. КАТОВІЧ  АЛЕНА  ПЯТРОЎНА
  14. ЛЫСАНАЎ  УЛАДЗІМІР  ІВАНАВІЧ
  15. МАЛОЧКА  ІРЫНА  ФЁДАРАЎНА
  16. САВІЦКІ  АЛЯКСАНДР  МІХАЙЛАВІЧ
  17. САРОКА  УЛАДЗІМІР  МІКАЛАЕВІЧ
  18. ТАНКОВІЧ  УЛАДЗІМІР  МІХАЙЛАВІЧ
  19. ФЕДАРОВІЧ  АЛЕНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  20. ЦУБЕР  ЛІДЗІЯ  ЯКАЎЛЕЎНА
  21. ШЫРЧАНКА  ІРЫНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  22. АСТРОЎСКАЯ  КАЦЯРЫНА  ЯРАСЛАВАЎНА
  23. БУГУК  НІНА  ФЁДАРАЎНА
  24. ГАЛЯЧАНКА  АЛЯКСАНДР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  25. ДАШКЕВІЧ  НАТАЛЛЯ  АЛЯКСАНДРАЎНА
  26. ЕРМАЛАЕВА  ВАЛЯНЦІНА  МІХАЙЛАЎНА
  27. ДЗЯТКОЎСКІ  ЛЕАНІД  СЯРГЕЕВІЧ
  28. КАРНІЦКІ  УЛАДЗІМІР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  29. КУЛАКЕВІЧ  МІКАЛАЙ  ЯКАЎЛЕВІЧ
  30. КУЛАКЕВІЧ  МІХАІЛ  РЫГОРАВІЧ
  31. МАКСІМОВІЧ  ВАЛЕРЫЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  32. МЕЛКАЗЁРАВА  НАТАЛЛЯ  ВЕНІЯМІНАЎНА
  33. ПЕТРУШКЕВІЧ  УЛАДЗІМІР  ЮР’ЕВІЧ
  34. ПРАКАПОВІЧ  ТАМАРА  МІХАЙЛАЎНА
  35. РЭЗАНОВІЧ  МАРЫЯ  АЛЯКСАНДРАЎНА
  36. РУДНІЦКАЯ  КЛАЎДЗІЯ  АНДРЭЕЎНА
  37. РЫДЗЕЦКАЯ  АЛЕНА  ІВАНАЎНА
  38. САЎЧУК  РЫГОР  СЯРГЕЕВІЧ
  39. СЕРГІЕНКА  ЛЕАНІД  СЯРГЕЕВІЧ
  40. ТАРГОНСКАЯ  ВАЛЯНЦІНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  41. ТРАФІМОВІЧ  ІВАН  МІХАЙЛАВІЧ
  42. ЦУПІК  ЛЕАНІД  МІХАЙЛАВІЧ
  43. ЧОПЧЫЦ  ТАІСІЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  44. ШЧУР  АНАТОЛЬ  МІКАЛАЕВІЧ

 

  • :  М.І.АХРАМОВІЧ
  • : М.І.НОВІК,  М.І.КАЗЛОЎСКІ,  Я.П.ТАЛАШ,  М.М.КУХАРЧЫК.
  •  

 

  1. АХОЦЕНКА  ВАЛЕРЫЙ  ФЁДАРАВІЧ
  2. ВАСКАБОЙНІКАЎ  АНАТОЛІЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  3. ВОЛЧАК  ЛЮДМІЛА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  4. ГАРБАР  ЛЮДМІЛА  ІВАНАЎНА
  5. ГЕРАСІМАЎ  ІВАН  СЯРГЕЕВІЧ
  6. ДУДЗІЧ  УЛАДЗІМІР  ГЕОРГІЕВІЧ
  7. ЖОГАЛЬ  СЦЯПАН  ІВАНАВІЧ
  8. ЖУКОЎСКАЯ  АЛЕНА  МІКАЛАЕЎНА
  9. КАСТРУЛІНА  ЗОЯ  АНАТОЛЬЕЎНА
  10. КАСТРУЛІН  УЛАДЗІМІР  АНАТОЛЬЕВІЧ
  11. КОРПАН  СВЯТЛАНА  РЫГОРАЎНА
  12. КУЛАКЕВІЧ  ГЕОРГІЙ  ЯКАЎЛЕВІЧ
  13. КУЛАКЕВІЧ  МІХАІЛ  ЯКАЎЛЕВІЧ
  14. МАЛОЧКА  ВЕРА  ФЁДАРАЎНА
  15. МІШКОВА  ВАЛЯНЦІНА  ПАЎЛАЎНА
  16. ПАШЧАНКА  СЯРГЕЙ  ІВАНАВІЧ
  17. ТАНЧЫНСКАЯ  НАДЗЕЯ  ІВАНАЎНА
  18. ФІСЮК  НІНА  АРКАДЗЬЕЎНА
  19. ЦУБЕР  МІКАЛАЙ  ЯКАЎЛЕВІЧ
  20. ЦУПІК  КАНСТАНЦІН  МІХАЙЛАВІЧ
  21. ШВЕЦ  ЛЮБОЎ  МІКАЛАЕЎНА
  22. АХОЦЕНКА  АРКАДЗІЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  23. БЕЛАШЫЦКАЯ  АЛЕНА  ІВАНАЎНА
  24. ЖЫБАРТ  ВАЛЕРЫЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  25. КАСАБУЦКАЯ  АЛЕНА  МІКАЛАЕЎНА
  26. МАРКЕВІЧ  НІНА  ВАЛЯНЦІНАЎНА
  27. МЕЛКАЗЁРАЎ  ВІКТАР  ВІНІЯМІНАВІЧ
  28. ПЫШНЯК  АНАТОЛІЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  29. РУДНІЦКАЯ  СВЯТЛАНА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  30. САВІЦКАЯ  ЗІНАІДА  ІВАНАЎНА
  31. САВІЦКІ  ГЕНАДЗІЙ  АДАМАВІЧ
  32. САНАК  ЭДУАРД  АЛЬБІНАВІЧ
  33. СІНІЛА  АЛЯКСАНДР  АНТОНАВІЧ
  34. ТАБОЛІЧ  АНАТОЛІЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  35. ТАРГОНСКАЯ  НІНА  ФРАНЦАЎНА
  36. ТАРГОНСКІ  ГЕОРГІЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  37. ФЕРАНЦ  ТАЦЦЯНА  ФЕЛІКСАЎНА
  38. ЦЫРЫБКА  ЛЕАНІД  МІКАЛАЕВІЧ
  39. ШВЕД  ЛАРЫСА  СЯРГЕЕЎНА

 

  • : Б.С.РАНЧЫНСКІ
  • :  М.І.АХРАМОВІЧ

НАСТАЎНІКІ: Т.А.КУР’ЯНОВІЧ,  М.І.КАЗЛОЎСКІ,  Я.П.ТАЛАШ

ВЫПУСК   1982  ГОДА

 

  1. АЛЬГАМЕЦ  АЛЯКСЕЙ  АЛЯКСЕЕВІЧ
  2. АСІНСКІ  КАНСТАНЦІН  ФЕЛІКСАВІЧ
  3. АСТРОЎСКАЯ  НІНА  ЯРАСЛАВАЎНА
  4. АХОЦЕНКА  АЛЯКСАНДР  ФЁДАРАВІЧ
  5. АХОЦЕНКА  АНДРЭЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  6. ГАРБУЗ  АЛЕНА  РЫГОРАЎНА
  7. ГАТЧЭНЯ  РАІСА  ВАСІЛЬЕЎНА
  8. ДУДЗІЧ  ЮРЫЙ  ГЕОРГІЕВІЧ
  9. ДУШАКОЎ  ВАСІЛІЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  10. ЕЎДАКІМАЎ  АЛЯКСАНДР  ЛЕАНІДАВІЧ
  11. ЕРМАЛАЕВА  ГАЛІНА  МІХАЙЛАЎНА
  12. КАЗЛОВА  ІРЫНА  АЛЯКСЕЕЎНА
  13. КАНАПАЦКАЯ  АЛЕНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  14. КАРНІЦКІ  ДЗМІТРЫЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  15. КАТВІЦКАЯ  ЖАННА  АНТОНАЎНА
  16. КАТОВІЧ  ВАСІЛЬ  АДАМАВІЧ
  17. КУПРЫЯНОВІЧ  АНАТОЛЬ  АДАМАВІЧ
  18. МАКСІМОВІЧ  ЛЕАНІД  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  19. МЕЛКАЗЁРАЎ  ЮРЫЙ  ВІНІЯМІНАВІЧ
  20. НІКІЦЕНКА  НІНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  21. ПІСКУН  АЛЕНА  РЫГОРАЎНА
  22. ПРАКАПОВІЧ  ГАННА  АДАМАЎНА
  23. РЭЗАНОВІЧ  ЛЮДМІЛА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  24. РЫДЗЕЦКІ  АЛЕГ  ІВАНАВІЧ
  25. САВІЧ  АНТАНІНА  ЛЯВОНАЎНА
  26. САЕНКА  МІКАЛАЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  27. САЎЧУК  АЛЕГ  СЯРГЕЕВІЧ
  28. СЕВЕРАНЧУК  УЛАДЗІМІР  ВАСІЛЬЕВІЧ
  29. СЕРГІЕНКА  ВІКТАР  АЛЯКСЕЕВІЧ
  30. ТРАФІМОВІЧ  МІКАЛАЙ  ІВАНАВІЧ

 

 

  • :  Б.С.РАНЧЫНСКІ
  • :  Л.Я.ПУПЕНКА

НАСТАЎНІКІ:  Т.А.КУР’ЯНОВІЧ,  М.І.НОВІК,  Я.П.ТАЛАШ,  М.І. КАЗЛОЎСКІ

 

ВЫПУСК  1983  ГОДА

 

  1. ВОСКОБОЙНИКОВА  ОЛЬГА  НИКОЛАЕВНА
  2. ГОЛЯЧЕКО  ВАСИЛИЙ  АРКАДЬЕВИЧ
  3. ГОЛЯЧЕНКО  МАРИЯ  АЛЕКСАНДРОВНА
  4. ГАРБАР  ИРИНА  ИВАНОВНА
  5. ГАРБУЗ  ВЛАДИМИР  ГРИГОРЬЕВИЧ
  6. ДАШКЕВИЧ  ВИКТОР  АЛЕКСЕЕВИЧ
  7. ДУДИЧ  ГАЛИНА  НИКОЛАЕВНА
  8. ЕВДОКИМОВ   СЕРГИЙ  ЛЕОНИДОВИЧ
  9. ЖОГАЛЬ  ОЛЬГА  ВАСИЛЬЕВНА
  10. ЗНОВЕЦ  АЛЕКСАНДР  ВЛАДИМИРОВИЧ
  11. КОНОПАЦКАЯ  АЛЕКСАНДРА  ПЕТРОВНА
  12. КОНОПАЦКАЯ  ТАТЬЯНА  ОЛЕГОВНА 
  13. КОНОПАЦКИЙ  ДМИТРИЙ  ВЛАДИМИРОВИЧ
  14. КРАВЧУК  ТАМАРА  АНТОНОВНА
  15. КУЛАКЕВИЧ  АНАТОЛИЙ  АЛЕКСАНДРОВИЧ
  16. КУЛАКЕВИЧ  СТЕПАН  ИВАНОВИЧ
  17. МАТВЕЕЦ  ТАТЬЯНА  ВЛАДИМИРОВНА
  18. МИХАЛЬЧЕНКО  ВАЛЕНТИНА  ВЛАДИМИРОВНА
  19. ПРОКОПОВИЧ  ЕЛЕНА  МИХАЙЛОВНА
  20. РАНЧИНСКИЙ  МИХАИЛ  МИХАЙЛОВИЧ
  21. РЕЗАНОВИЧ  ЕЛЕНА  АЛЕКСАНДРОВНА
  22. РЕЗАНОВИЧ  НИНА  АЛЕКСЕЕВНА
  23. РУДНИЦКИЙ  НИКОЛАЙ  ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
  24. САВИЦКАЯ  МАРИЯ  МИХАЙЛОВНА
  25. СИНЯКОВ  СЕРГЕЙ  ЛЕОНИДОВИЧ
  26. СТАДНИЧУК  АЛЕКСАНДР  ФЁДОРОВИЧ
  27. ТОРГОНСКАЯ  ЛЮДМИЛА  ВЛАДИМИРОВНА
  28. ТОРГОНСКИЙ  ИВАН  ВЛАДИМИРОВИЧ
  29. ТОРГОНСКИЙ  ВЛАДИМИР  КАЗИМИРОВИЧ
  30. ТРОФИМОВИЧ  ВАСИЛИЙ  МИХАЙЛОВИЧ
  31. ТРОФИМОВИЧ  НАТАЛЬЯ  ФЁДОРОВНА
  32. ЩУР  ЛЮДМИЛА  НИКОЛАЕВНА
  33. ЩУР  НИКОЛАЙ  ФЁДОРОВИЧ
  34. ШИРЧЕНКО  АЛЕКСАНДР  ВЛАДИМИРОВИЧ
  35. :  СЕРГИЕНКО  Е.С.
  36.   ПУПЕНКО  Л.Е.

УЧИТЕЛЯ:  РАНЧИНСКИЙ  Б.С,  НОВИК  М.И,  ТАЛАШ  Е.П.

ВЫПУСК  1984  ГОДА

 

 

  1. ОСТРОВСКАЯ  ГАЛИНА  ЯРОСЛАВОВНА
  2. БАЛБУЦКАЯ  АЛЛА  ИВАНОВНА
  3. ГРИВА  СЕРГЕЙ  ИВАНОВИЧ
  4. ДЕМЕНЧУК  ВАЛЕНТИНА  ВАСИЛЬЕВНА
  5. ДУДИЧ  ЖАННА  ГЕОРГИЕВНА
  6. ЕРМОЛАЕВ  АЛЕКСАНДР  МИХАЙЛОВИЧ
  7. ЖИБОРТ  ЛЕОНИД  МИХАЙЛОВИЧ
  8. ЗНОВЕЦ  НИКОЛАЙ  ВЛАДИМИРОВИЧ
  9. КОНОПАЦКИЙ  АЛЕКСАНДР  М ИХАЙЛОВИЧ
  10. КОНОПАЦКАЯ  ИРИНА  АЛЕКСАНДРОВНА
  11. КАТВИЦКИЙ  ОЛЕГ  АНТОНОВИЧ
  12. КОРПАН  ВАСИЛИЙ  ГРИГОРЬЕВИЧ
  13. КУДЛЕНОК  АНАТОЛИЙ  МИХАЙЛОВИЧ
  14. КУЛАКЕВИЧ  ВАСИЛИЙ  ЯКОВЛЕВИЧ
  15. МОЛОЧКО  ГРИГОРИЙ  ФЁДОРОВИЧ
  16. МАТВИЕЦ  СЕРГЕЙ  БОРИСОВИЧ
  17. МЕЛКОЗЁРОВ  ВАСИЛИЙ  ВЕНИАМИНОВИЧ
  18. РУМЯНЦЕВ  ВАЛЕРИЙ  ГРИГОРЬЕВИЧ
  19. СОСНОВСКАЯ  ИРИНА  ИВАНОВНА
  20. ТАБОЛИЧ  ВАСИЛИЙ  ВАСИЛЬЕВИЧ
  21. ТОРГОНСКИЙ  ЭДУАРД  ВИКТОРОВИЧ
  22. ТРОФИМОВИЧ  ЕЛЕНА  ПЕТРОВНА
  23. ТРОФИМОВИЧ  ВАЛЕНТИН  АНТОНОВИЧ
  24. ЦУБЕР  ВАЛЕНТИНА  ЯКОВЛЕВНА
  25. ФЕРЕНЦ  ОЛЬГА  ФЕЛИКСОВНА
  26. ШВЕЦ  СЕРГЕЙ  НИКОЛАЕВИЧ
  27. РАДКЕВИЧ  СЕРГЕЙ  РОБЕРТОВИЧ

 

ДИРЕКТОР:  СЕРГИЕНКО  Е.С.

 

ЗАМЕСТИТЕЛЬ:  КОСТЮК  А.В.

 

УЧИТЕЛЯ:  НОВИК  М.И.,  АХРАМОВИЧ  М.И.,  ДОМАСЕВИЧ  А.В.,  РАНЧИНСКИЙ  Б.С..

 

 

 

ВЫПУСК  1985  ГОДА

 

 

  1. ГАРБАР  АНАТОЛЬ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  2. ГАТЧЭНЯ  МІХАІЛ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  3. ДАЛІНЧУК  ВАСІЛЬ  БАРЫСАВІЧ
  4. ЖОГАЛЬ  ІВАН  ІВАНАВІЧ
  5. ЗЯБЛІЦАЎ  АЛЯКСАНДР  АНАТОЛЬЕВІЧ
  6. КАНАПАЦКІ  УЛАДЗІМІР  АНАТОЛЬЕВІЧ
  7. КВЕСЕЙШВІЛІ  ЖАННА РЭВАЗАЎНА
  8. КУЛАКЕВІЧ  СВЯТЛАНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  9. МАЦВЕЕЎ  ІГАР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  10. МЕЛКАЗЁРАЎ  МІКАЛАЙ  ВІНІЯМІНАВІЧ
  11. НІКІЦЕНКА  СЯРГЕЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  12. ПАШЧАНКА  ЛЕАНІД  ІВАНАВІЧ
  13. ПРАПОЛЬСКІ  ВАСІЛЬ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  14. ПІСКУН  ЮРЫЙ  РЫГОРАВІЧ
  15. П’ЯЎКА  МІКАЛАЙ  АЛЬБЕРТАВІЧ
  16. П’ЯЎКА  ЮРЫЙ  АЛЬБЕРТАВІЧ
  17. РЭЗАНОВІЧ  АЛЕНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  18. РУДНІЦКІ  АНАТОЛЬ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  19. САЎЧУК  УЛАДЗІМІР  СЯРГЕЕВІЧ
  20. САРОКА  АЛЯКСАНДР  МІКАЛАЕВІЧ
  21. ТАРГОНСКІ  РЫГОР  ІОСІФАВІЧ
  22. ТАРГОНСКАЯ  ГАЛІНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  23. ТРАФІМОВІЧ  ТАЦЦЯНА  АДАМАЎНА
  24. ХАРЫТАНОВІЧ  АЛЕНА  ВІКТАРАЎНА
  25. ЦЫРЫБКА  ІНА  МІКАЛАЕЎНА
  26. ЛАЎНІКОВІЧ  ГАЛІНА  МІКАЛАЕЎНА
  27. КІРШУН  АЛЯКСАНДР  ВАЛЯНЦІНАВІЧ

 

 

 

ДЫРЭКТАР:  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.

НАМЕСНІК:  ТАЛАШ  Я.П.

НАСТАЎНІКІ:  АХРАМОВІЧ  М.І., РАНЧЫНСКІ  Б.С., НОВІК  М.І.

 

 

 

ВЫПУСК   1986  ГОДА

 

  1. БАЗЬКО  РОЗА  ІВАНАЎНА 
  2. ВОЛЧАК  ВОЛЬГА  ІВАНАЎНА
  3. ГАЛЯЧАНКА  МАРЫЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  4. ГАЛЯЧАНКА  НАДЗЕЯ  АЛЯКСАНДРАЎНА
  5. ГАРБАР  ЯЎГЕН   ІВАНАВІЧ
  6. ГАРБАР  РЫГОР  РЫГОРАВІЧ
  7. ГАТЧЭНЯ  АНАТОЛЬ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  8. ДЗЕМЯНЧУК  МІКАЛАЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  9. ДУДЗІЧ  ІРЫНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  10. ДУДЗІЧ  СЯРГЕЙ  ГЕОРГІЕВІЧ
  11. ЖОГАЛЬ  УЛАДЗІМІР  ІВАНАВІЧ
  12. КУДАЧ  АЛЕНА  КІРЫЛАЎНА
  13. КУДЛЯНОК  ФЁДАР  МІХАЙЛАВІЧ
  14. КУЛАКЕВІЧ  ІРЫНА  АДАМАЎНА
  15. КУЛАКЕВІЧ  СЯРГЕЙ  МАЦВЕЕВІЧ
  16. МІЖАРЭВІЧ  ЛЮДМІЛА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  17. НІКІЦЕНКА  ВАСІЛЬ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  18. ПУПАРЭВІЧ  ЛАРЫСА  МІХАЙЛАЎНА
  19. САЎЧУК  ФЁДАР  СЯРГЕЕВІЧ
  20. САРОКА  СВЯТЛАНА  МІКАЛАЕЎНА
  21. САСНОЎСКАЯ  ЛЮБОЎ  ІВАНАЎНА
  22. ТАРГОНСКАЯ  ВАЛЯНЦІНА  ВІКТАРАЎНА
  23. ТАРГОНСКАЯ  КАЦЯРЫНА  ВІКТАРАЎНА
  24. ТАРГОНСКІ  МІКАЛАЙ  КАЗІМІРАВІЧ
  25. МАЦВІЕЦ  АНДРЭЙ  БАРЫСАВІЧ
  26. КАНАПАЦКІ  УЛАДЗІМІР  АЛЕГАВІЧ

 

  • :  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.
  • :  ТАЛАШ  Я.П.
  • :  РАНЧЫНСКІ  Б.С., АХРАМОВІЧ  М.І., НОВІК  М. І.

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

  1. АЎЧЫННІКАВА  ВОЛЬГА  МІКАЛАЕЎНА
  2. АСТРОЎСКАЯ  ТАЦЦЯНА  ЯРАСЛАВАЎНА
  3. ВОЛЧАК  УЛАДЗІМІР  ІВАНАВІЧ
  4. ГАРБАЧОВА  ТАМАРА  МІХАЙЛАЎНА
  5. ГРЫВА  ТАЦЦЯНА  ІВАНАЎНА
  6. ДАШКЕВІЧ  НАТАЛЛЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  7. ДУШАКОЎ  АЛЯКСАНДР  ВАСІЛЬЕВІЧ
  8. КАНАПАЦКАЯ  АЛЕНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  9. КАНАПАЦКАЯ  АЛЕНА  ІВАНАЎНА
  10. КАЗЛОЎСКІ  СЯРГЕЙ  ЛЕАНІДАВІЧ
  11. КАСАБУЦКІ  АЛЯКСАНДР  МІКАЛАЕВІЧ
  12. ЛЯЎКОВІЧ  МІХАІЛ  МІХАЙЛАВІЧ
  13. МАЦВІЕЦ  НАТАЛЛЯ  БАРЫСАЎНА
  14. ПУПЕНКА  ГЕНАДЗЬ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  15. РУДНІЦКІ  ВАСІЛЬ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  16. РУМЯНЦАВА  ЛЮДМІЛА  РЫГОРАЎНА
  17. РЭЗАНОВІЧ  ТАЦЦЯНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  18. САРОКА  ЛЮДМІЛА  СЯРГЕЕЎНА
  19. САСНОЎСКІ  МІКАЛАЙ  ІВАНАВІЧ
  20. ТАРГОНСКАЯ  АЛЕНА  КАЗІМІРАЎНА
  21. ТАРГОНСКАЯ  ТАЦЦЯНА  ІОСІФАЎНА
  22. ТРАФІМОВІЧ  ВОЛЬГА  ПЯТРОЎНА
  23. ХАЛІПАВА  АЛЕНА  АЛЯКСЕЕЎНА
  24. ЦЫРЫБКА  АНАТОЛЬ  МІКАЛАЕВІЧ

 

 

ДЫРЭКТОР:  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.

НАСМЕНІК:  ТАЛАШ  Я. П.

КЛАСНЫ  КІРАЎНІК:  ЦУПІК  Л. М.

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК    1988  ГОДА

 

  1. АСІПЕНКА  СЯРГЕЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  2. АХОЦЕНКА  ВАСІЛЬ МІКАЛАЕВІЧ
  3. БАЗЬКО  АЛЯКСАНДР  ІВАНАВІЧ
  4. ГАРБУЗ  АЛЕГ  РЫГОРАВІЧ
  5. ГАТЧЭНЯ  СВЯТЛАНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  6. ДУДЗІЧ  СВЯТЛАНА  ГЕОРГІЕЎНА
  7. ЕЎДАКІМАЎ  ІГАР  ЛЕАНІДАВІЧ
  8. КОРПАН  АЛА  РЫГОРАЎНА
  9. КОРПАН  АЛЯКСЕЙ  РЫГОРАВІЧ
  10. КУЛАКЕВІЧ  ТАМАРА  МІХАЙЛАЎНА
  11. ЛАГУН  ЛЮДМІЛА  МІХАЙЛАЎНА
  12. ПУПАРЭВІЧ  ТАМАРА  МІХАЙЛАЎНА
  13. ПУПЕНКА  НАТАЛЛЯ  РЫГОРАЎНА
  14. РАНЧЫНСКІ  ПЯТРО  МІХАЙЛАВІЧ
  15. РУДНІЦКАЯ  ІРЫНА  АНДРЭЕЎНА
  16. РЭЗАНОВІЧ  АЛЯКСАНДР  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  17. РЭЗАНОВІЧ  УЛАДЗІМІР  АЛЯКСЕЕВІЧ
  18. САЕНКА  АЛЕГ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  19. САЎЧУК  АНАТОЛЬ  СЯРГЕЕВІЧ
  20. СЕРГІЕНКА  ДЗІНА  СЯРГЕЕЎНА
  21. СІНЯКОВА  МАРЫЯ  ЛЕАНІДАЎНА
  22. ШВЕЦ  ВАСІЛЬ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  23. ШВЕЦ  МІХАІЛ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  24. ЧЭРКАС  ВЯЧАСЛАЎ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  25. ЮДЧАНКА  ЗОЯ  ІВАНАЎНА

 

  •   ХАМІЦЭВІЧ  У. А.
  • :  ТАЛАШ  Я.П.
  •   ЦУПІК  Л.М.,РАНЧЫНСКІ  Б.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

  1. АСТРОЎСКАЯ  ТАМАРА  ЯРАСЛАВАЎНА
  2. АХРАМОВІЧ  АЛЯКСАНДР  АДАМАВІЧ
  3. БАЗЬКО  ІРЫНА  ІВАНАЎНА
  4. ВАСКАБОЙНІКАЎ  МІХАІЛ  МІКАЛАЕВІЧ
  5. ГАЛАКЦЕЕВА  НАТАЛЛЯ  ІВАНАЎНА
  6. ВОЛЧАК  ЛАРЫСА  ІВАНАЎНА
  7. ГАЛЯЧАНКА  ЛІЛІЯ  АРКАДЗЬЕЎНА
  8. ГАТЧЭНЯ  ЛЮДМІЛА ВАСІЛЬЕЎНА
  9. ГОЛАД  МАРЫНА  МІХАЙЛАЎНА
  10. ГРЫВА  ЗІНАІДА  ІВАНАЎНА
  11. КАНАПАЦКАЯ  АКСАНА  АНАТОЛЬЕЎНА
  12. КРУКОВІЧ  УЛАДЗІМІР  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  13. ЛІПІНСКАЯ  ТАЦЦЯНА  ЮР’ЕЎНА
  14. МІХАЛЬЧЭНКА  МАРЫНА  АНТОНАЎНА
  15. ПУПАРЭВІЧ  МІКАЛАЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  16. ТАРГОНСКІ  АЛЯКСАНДР  ІОСІФАВІЧ
  17. ХАРЫТАНОВІЧ  ТАЦЦЯНА  ВІКТАРАЎНА

 

  • :  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.
  • :  РАНЧЫНСКІ  Б.С., ШЫРЧАНКА  С. С.,  ХАМІЦЭВІЧ  Н.М., ШЫРАЙ  З.Ф.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

  1. ЦЫГАНКОВА  ЕЛЕНА  ПЕТРОВНА
  2. СУНЦОВА  ВАЛЕНТИНА  ПЕТРОВНА
  3. СУЛКОВСКИЙ  АЛЕКСАНДР  ПЕТРОВИЧ
  4. СИНИЛО  СЕРГЕЙ  КАЗИМИРОВИЧ
  5. МИХАЛЬЧЕНКО  ВЛАДИМИР  СЕРГЕЕВИЧ
  6. ТАРГОНСКИЙ  МИХАИЛ  КАЗИМИРОВИЧ
  7. ШВЕЦ  ИННА  НИКОЛАЕВНА
  8. ЧЕРКАС  АЛЕКСАНДР  АЛЕКСАНДРОВИЧ
  9. МЕЖЕРЕВИЧ  ОЛЬГА  АЛЕКСАНДРОВНА
  10. ХАРИТОНОВИЧ  АЛЕКСАНДР  ВИКТОРОВИЧ
  11. ДЕМЕНЧУК  ОЛЕГ  ВАСИЛЬЕВИЧ
  12. ГОЛЯЧЕНКО  НИКОЛАЙ  АЛЕКСАНДРОВИЧ
  13. ДУДИЧ  АЛЕКСАНДР  АНАТОЛЬЕВИЧ
  14. МАТВИЕЦ  АЛЕКСАНДР  ВЛАДИМИРОВИЧ
  15. КУЦАЕВА  ВИКТОРИЯ  ВИКТОРОВНА

 

 

  • :  ХОМИЦЕВИЧ  ВЛАДИМИР  АДАМОВИЧ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

  1. АСТРОЎСКІ  МІКАЛАЙ  ЯРАСЛАВАВІЧ
  2. ДУДЗІЧ  МІХАІЛ  АНАТОЛЬЕВІЧ
  3. ЖЫБАРТ  ГАЛІНА  МІХАЙЛАЎНА
  4. ЛІТВІНОВІЧ  АЛЕНА  ЯЎГЕНЬЕЎНА
  5. МАРКЕВІЧ  СЯРГЕЙ  ВАЛЯНЦІНАВІЧ
  6. НІКІЦЕНКА  МІКАЛАЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  7. ПОШПАЛ  ВАСІЛЬ  ВІКТАРАВІЧ
  8. ТРАФІМОВІЧ  ТАЦЦЯНА  МІХАЙЛАЎНА
  9. ШЫРАЙ  АНАТОЛЬ  МІКАЛАЕВІЧ
  10. ВОЛЧАК  СЯРГЕЙ  ІВАНАВІЧ
  11. ГАТЧЭНЯ  НІНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  12. ГРЫВА  ЛЮБОЎ  ІВАНАЎНА
  13. КАНАПАЦКАЯ  МАРЫЯ  АЛЯКСАНДРАЎНА
  14. КАРНІЦКІ  АНАТОЛЬ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  15. КОРПАН  АНЖЭЛА  РЫГОРАЎНА 
  16. САЕНКА  ВІТАЛЬ  АЛЯКСЕЕВІЧ
  17. ТРАФІМОВІЧ  АКСАНА  МІКАЛАЕЎНА

 

 

  • :  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.
  • :  РАНЧЫНСКІ  Б.С., ШЫРЧАНКА  С.С., ХАМІЦЭВІЧ  Н.М.,ШЫРАЙ  З.Ф.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

  1. КАТВІЦКІ  АНТОН  АНТОНАВІЧ
  2. КРУКОВІЧ  ЗОЯ  ПЯТРОЎНА
  3. КРУКОВІЧ  СЯРГЕЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  4. МІРАНОВІЧ  АЛЯКСЕЙ  АНАТОЛЬЕВІЧ
  5. НІКІЦЕНКА  СЯРГЕЙ  ПАЎЛАВІЧ
  6. РЭЗАНОВІЧ  ТАЦЦЯНА  АЛЯКСЕЕЎНА
  7. САРОКА  СНЯЖАНА  СЯРГЕЕЎНА
  8. ХАРЫТАНОВІЧ  ВЕРА  УЛАДЗІМІРАЎНА

 

 

  • :  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.

НАСТАЎНІКІ:  РАНЧЫНСКІ  Б.С., ГУЛЮТА  І.У.,  ЗЕРА  А.В.,  ХАМІЦЭВІЧ  Н. М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  1993  ГОДА

 

  1. ВОЛЧАК  ІВАН  ІВАНАВІЧ
  2. ГАТЧЭНЯ  ЛЮБОЎ  ВАСІЛЬЕЎНА
  3. ГРЫВА  ВАЛЯНЦІНА  ІВАНАЎНА
  4. ДЗЕМЯНЧУК  АНАТОЛЬ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  5. ДЗЕМЯНЧУК  ВОЛЬГА  ВАЛЯНЦІНАЎНА
  6. ДУШАКОВА  ТАМАРА  ВАСІЛЬЕЎНА
  7. КАНАПАЦКІ  АЛЯКСАНДР  АНАТОЛЬЕВІЧ
  8. КУЦАЕЎ  ПАВЕЛ  ВІКТАРАВІЧ
  9. САЕНКА  АЛЯКСАНДР  АЛЯКСЕЕВІЧ
  10. САЕНКА  АКСАНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  11. САРОКА  СЯРГЕЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  12. ШЫРАЙ  ВОЛЬГА  МІКАЛАЕЎНА
  13. ГАЛІЦКІ  АНДРЭЙ  ІВАНАВІЧ

 

 

  • :  У.А.ХАМІЦЭВІЧ
  • :  Б.С.РАНЧЫНСКІ
  • :  А.В.ЗЕРА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

  1. ДЗЕМЯНЧУК  СВЯТЛАНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  2. КАНАПАЦКАЯ  СВЯТЛАНА  МІКАЛАЕЎНА
  3. КУЛАКЕВІЧ  ВІТАЛЬ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  4. МЯГКОВА  АЛЕНА  ВЯЧАСЛАВАЎНА
  5. НІКІЦЕНКА  АЛЕНА  ПАЎЛАЎНА
  6. СІНЯКОЎ  АЛЕГ  ЛЕАНІДАВІЧ
  7. ХАРЫТАНОВІЧ  ВАСІЛЬ  ВІКТАРАВІЧ
  8. ХАРЫТАНОВІЧ  СЯРГЕЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  9. ШЫРАЙ  ЛЮБОЎ  МІКАЛАЕЎНА
  10. ПІСКУН  ВАДЗІМ  БРАНІСЛАВАВІЧ
  11. ТРАФІМОВІЧ  ІВАН  МІКАЛАЕВІЧ
  12. ЦЫГАНКОВА  МАРЫНА  ПЯТРОЎНА

 

 

  • :  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.
  • :  РАНЧЫНСКІ  Б.С.

КЛ. КІРАЎНІК:  КАТВІЦКАЯ  Н. Л.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

  1. ГАЛІЦКІ  ПЁТР  ІВАНАВІЧ
  2. ГАЛЯЧАНКА  СЯРГЕЙ  ЛЕАНІДАВІЧ
  3. ДЗЕМЯНЧУК  АНАТОЛЬ  АНТОНАВІЧ
  4. ДУДЗІЧ  АКСАНА  ГЕОРГІЕЎНА
  5. ЕРАМЕЙЧЫК  СВЯТЛАНА  ВАЛЕР’ЕЎНА
  6. КУЦАЕЎ  ВЕНІЯМІН  ВІКТАРАВІЧ
  7. ЛЫСАНАЎ  МІХАІЛ  ІВАНАВІЧ
  8. ПАЎЛЮК  ДЗМІТРЫЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  9. РЭЗАНОВІЧ  СЯРГЕЙ  АЛЯКСЕЕВІЧ
  10. САЗОНАВА  ТАЦЦЯНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  11. ТАБОЛІЧ  СЯРГЕЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ

 

 

  • :  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.
  • :  РАНЧЫНСКІ  Б.С.
  • :  КАТВІЦКАЯ  Л.Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

  1. ВОЛЧАК  ГАННА  ІВАНАЎНА
  2. ВЯРХУШЫНА  АЛЕНА  ПАЎЛАЎНА
  3. ДЗЕМЯНЧУК  СЯРГЕЙ  ВАЛЯНЦІНАВІЧ
  4. ЛЕЎШУНОВА  СВЯТЛАНА  РЫГОРАЎНА
  5. ПУПЕНКА  АНАТОЛЬ  МІКАЛАЕВІЧ
  6. ПЫШНЯК  АЛА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  7. РАКАВЕЦ  НАТАЛЛЯ  РЫГОРАЎНА
  8. САРОКА  ІВАН  МІКАЛАЕВІЧ
  9. ЧУБ  УЛАДЗІМІР  УЛАДЗІМІРАВІЧ

 

 

 

  • :  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.
  • :   ЦУПІК  В. М.
  •  

БЕЛКАС. М.

  •  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

  1. ГАЛІЦКАЯ  АНЭЛЯ  ІВАНАЎНА
  2. ГОЛАД  АКСАНА  МІХАЙЛАЎНА
  3. ДЗЕМЯНЧУК  АЛЯКСАНДР  АНТОНАВІЧ
  4. ЛІПІНСКАЯ  АЛЕНА  ЮР’ЕЎНА
  5. ЛУЦЭНКА  НАТАЛЛЯ  АНАТОЛЬЕЎНА
  6. МІРАНОВІЧ  АЛЕНА  РЫГОРАЎНА
  7. МІРАНОВІЧ  АНДРЭЙ АНАТОЛЬЕВІЧ
  8. ПУПЕНКА  НАДЗЕЯ  МІКАЛАЕЎНА
  9. САВІЦКАЯ  ЛІЛІЯ  СЯРГЕЕЎНА
  10. САЗОНАВА  ТАМАРА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  11. СІНЯКОЎ  ІГАР  ЛЕАНІДАВІЧ

 

 

  • :   ХАМІЦЭВІЧ  У.А.
  • :   ЦАРЫКЕВІЧ  М.А.
  • :  ЦУПІК  В.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

  1. ГАЛЯЧАНКА  СЯРГЕЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  2. ГАТЧЭНЯ  ВОЛЬГА  ВАСІЛЬЕЎНА
  3. ІВАНОЎ  ІВАН  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  4. КУЦАЕЎ  ІОСІФ  ВІКТАРАВІЧ
  5. НІКІЦЕНКА  ВАСІЛЬ  ПАЎЛАВІЧ
  6. ПАЎЛЮК  ІВАН  МІКАЛАЕВІЧ
  7. ПУПЕНКА  АЛЕНА  МІКАЛАЕЎНА
  8. САВІЦКІ  ВАЛЕРЫЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  9. ТАНЕНЯ  АЛЯКСАНДР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  10. ТАРГОНСКАЯ  МАРЫЯ  АНАТОЛЬЕЎНА
  11. ХАРЫТАНОВІЧ  ЮРЫЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  12. ШЫРАЙ  СЯРГЕЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  13. ЯРОМІНА  АЛЕНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  14. МАЦВІЕЦ  АЛЯКСАНДР  РЫГОРАВІЧ

 

 

  •   ХАНЕНЯ  С.Р.
  • :  ЦУПІК  Л.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

  1. АЛЯКСЮК  ТАЦЦЯНА  СЯРГЕЕЎНА
  2. ГАЛІЦКАЯ  ГАННА  ІВАНАЎНА
  3. ГОЛАД  СЯРГЕЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  4. ДЗЕМЯНЧУК  ПЁТР  АНТОНАВІЧ
  5. ЗАЯНЧКОЎСКІ  ДЗМІТРЫЙ  ІВАНАВІЧ
  6. КАНАПАЦКАЯ  НАТАЛЛЯ  АНАТОЛЬЕЎНА
  7. КАРНІЦКАЯ  АЛІНА  АЛЕГАЎНА
  8. РЭЗАНОВІЧ  ЛЕАНІД  АЛЯКСЕЕВІЧ
  9. САВІЦКАЯ  ВАЛЯНЦІНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  10. САВІЦКІ  СЯРГЕЙ  СЯРГЕЕВІЧ
  11. САЎЧУК  ІРЫНА  ЮР’ЕЎНА
  12. ТАРГОНСКІ  ВІТАЛЬ  ІВАНАВІЧ
  13. ХАРЫТАНОВІЧ  ТАМАРА  ВІКТАРАЎНА

 

 

  • :  ХАНЕНЯ  С.Р.
  • :  ЦУПІК  Л.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

  1. ГАЛІЦКІ  ДАНІІЛ  ІВАНАВІЧ
  2. ГАЛЯЧАНКА  ВЯЧАСЛАЎ  ЛЕАНІДАВІЧ
  3. КАНАПАЦКІ  ВАЛЕРЫЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  4. ГАТЧЭНЯ  ІГАР  ВАСІЛЬЕВІЧ
  5. КУХЛЕЎСКАЯ  ІНГА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  6. МАРКЕВІЧ  НАТАЛЛЯ  АЛЯКСАНДРАЎНА
  7. МІРАНОВІЧ  АЛЯКСАНДР  РЫГОРАВІЧ
  8. ПАТАПЕНКА  АКСАНА  МІХАЙЛАЎНА
  9. РАГОЖКІНА  НАТАЛЛЯ  ВІКТАРАЎНА
  10. ЦУПІК  СЯРГЕЙ  СЯРГЕЕВІЧ
  11. ЦЫБОК  НАТАЛЛЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  12. ШАХЛОВІЧ  ВЕРА  МІКАЛАЕЎНА
  13. ШЫРАЙ  УЛАДЗІМІР  МІКАЛАЕВІЧ

 

 

  • :  ТАНЕНЯ  С.Р
  • :   ЦУПІК  Л.М.
  • : КАТВІЦКАЯ  Л.Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  2001  ГОДА

 

 

  1. АНІСКЕВІЧ  СЯРГЕЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  2. ДЗЕМЯНЧУК  ТАЦЦЯНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  3. КУЗЬМІЧ  ЮЛІЯ  БАРЫСАЎНА
  4. ПАЎЛЮК  ГАННА  МІКАЛАЕЎНА
  5. ПЫШНЯК  ГАННА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  6. ПУПЕНКА  АНДРЭЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  7. РАГОЖКІНА  ВІКТОРЫЯ  ВІКТАРАЎНА
  8. САВІЦКАЯ  АКСАНА  СЯРГЕЕЎНА
  9. САВІЦКІ  ДЗМІТРЫЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  10. СЕВЕРАНЧУК  ВАСІЛЬ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  11. ТАНЕНЯ  ТАЦЦЯНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  12. ХАМІЦЭВІЧ  АЛЕНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  13. ШЧУР  АЛЯКСЕЙ  СЯРГЕЕВІЧ

 

 

 

  • :  ТАНЕНЯ  С.Р.
  • :   ЦУПІК  Л.М.
  • :  ХАМІЦЭВІЧ  Н.М. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

  1. АНІСКЕВІЧ  УЛАДЗІМІР  МІХАЙЛАВІЧ
  2. АСІПЕНКА  УЛАДЗІМІР  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  3. АХОЦЕНКА  СЯРГЕЙ  СЯРГЕЕВІЧ
  4. ГАЛІЦКІ СЯРГЕЙ  ІВАНАВІЧ
  5. ДЗЯТКОЎСКАЯ  ВЕРА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  6. ЖУРАЎСКІ  АНДРЭЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  7. ЗАЯНЧКОЎСКІ  АЛЕГ  ІВАНАВІЧ
  8. ІВАНОЎ  РУСЛАН  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  9. КАРНІЦКІ  ЯГОР  АЛЕГАВІЧ
  10. КВЕСЕЙШВІЛІ  АРТУР  ГУРАМАВІЧ
  11. МАКСІМОВІЧ  ЮЛІЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  12. МЕСНІКОВІЧ  МІКАЛАЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  13. МАРКЕВІЧ  ВЯЧАСЛАЎ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  14. ПЫШНЯК  ВОЛЬГА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  15. САВІЦКАЯ  ТАЦЦЯНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  16. САЕНКА  АЛЯКСЕЙ  АЛЯКСЕЕВІЧ
  17. САЕНКА  СЯРГЕЙ  АЛЯКСЕЕВІЧ
  18. САРОКА  МІКАЛАЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  19. ТРАФІМОВІЧ  ВОЛЬГА  МІХАЙЛАЎНА
  20. ХАМІЦЭВІЧ  СЯРГЕЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ

 

 

 

ДЫРЭКТАР:  ТАНЕНЯ  С.Р.

НАМЕСНІК:  ЦУПІК  Л.М.

КЛАСНЫ  КІРАЎНІК:  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  2003  ГОДА

 

 

 

  1. АЛЯКСЮК  АЛЕНА  СЯРГЕЕЎНА
  2. ДЗЯТКОЎСКАЯ  ГАННА  ЛЕАНІДАЎНА
  3. ЕФІМОВІЧ  АРТУР  МІКАЛАЕВІЧ
  4. КВЕСЕЙШВІЛІ  ІНА  ГУРАМАЎНА
  5. ЛІПІНСКАЯ  ВОЛЬГА  ВАСІЛЬЕЎНА
  6. МАКСІМОВІЧ  МІХАІЛ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  7. РАГОЖКІН  МІХАІЛ  ВІКТАРАВІЧ
  8. САВІЦКАЯ  СВЯТЛАНА  СЯРГЕЕЎНА
  9. САСНОЎСКІ  ЛЕАНІД  ІВАНАВІЧ
  10. САЎЧУК  МАРЫНА  ЮР’ЕЎНА
  11. ТРАФІМОВІЧ  ФЁДАР  МІХАЙЛАВІЧ
  12. ШАХЛОВІЧ  ДЗЯНІС  МІКАЛАЕВІЧ
  13. ШЫРАЙ  ДЗМІТРЫЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  14. ШЧУР  ВОЛЬГА  СЯРГЕЕЎНА

 

 

 

  • :  ТАНЕНЯ  С.Р.
  • :  ЦУПІК  Л.М.
  • :  КАТВІЦКАЯ  Н.Л.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

 

  1. АНІСКЕВІЧ  ВІКТОРЫЯ  МІХАЙЛАЎНА
  2. АХОЦЕНКА  ГАННА  СЯРГЕЕЎНА
  3. БАЛБУЦКІ  АЛЯКСАНДР  МІКАЛАЕВІЧ
  4. ГАТЧЭНЯ  ДЗІНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  5. ДЗЯТКОЎСКАЯ  НАТАЛЛЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  6. ЕЎДАКІМАВА  ВОЛЬГА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  7. КАТВІЦКІ  ПАВЕЛ  ВІТАЛЬЕВІЧ
  8. КРУКОВІЧ  ЛЮДМІЛА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  9. МЕСНІКОВІЧ  АКСАНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  10. САВІЦКАЯ  ЛЮДМІЛА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  11. ТАРГОНСКІ  ВАЛЕРЫЙ  ІВАНАВІЧ
  12. ТРАФІМОВІЧ  АЛЯКСАНДР  МІХАЙЛАВІЧ
  13. ТАРГОНСКІ  ДЗМІТРЫЙ  АНАТОЛЬЕВІЧ

 

 

 

  • :   ТАНЕНЯ  С.Р.
  • :   ЦУПІК  Л.М.
  • :  ШВЕЦ  Г. А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

 

  1. АЛІФЕРОВІЧ  СУСАННА  АНДРЭЕЎНА
  2. АНДРОНАЎ  МІКАЛАЙ  БАРЫСАВІЧ
  3. АСІПЕНКА  ТАЦЦЯНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  4. АХОЦЕНКА  ВІТАЛЬ  СЯРГЕЕВІЧ
  5. БОНДАРАЎ  АРЦЁМ  СЯРГЕЕВІЧ
  6. ГАЛІЦКІ  ЕЛІСЕЙ  ІВАНАВІЧ
  7. ЗЯБЛІЦАЎ  ПАВЕЛ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  8. КВЕСЕЙШВІЛІ  АНАСТАСІЯ  ГУРАМАЎНА
  9. ЛЮЛЕВІЧ  АЛЯКСАНДР  АЛЬФРЭДАВІЧ
  10. ПАЎЛЮК  МІКАЛАЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  11. П’ЯЎКА  ГАННА  ВАСІЛЬЕЎНА
  12. РАКАВЕЦ  ВАРВАРА  РЫГОРАЎНА 
  13. ТАНЕНЯ  ЛЮБОЎ  ЮР’ЕЎНА
  14. ТАРГОНСКАЯ  ВАЛЯНЦІНА  ІВАНАЎНА
  15. ШЧУР  ЯЎГЕН  МІКАЛАЕВІЧ
  16. НЕМЦАЎ  РУСЛАН  ІВАНАВІЧ

 

 

 

  • :  ТАНЕНЯ  С.Р.
  •   ЦУПІК  Л.М.
  • :  ЦУПІК  В.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

  1. АЛЯКСЮК  СЯРГЕЙ  СЯРГЕЕВІЧ
  2. АЛЯКСЮК  ЯЎГЕНІЯ  СЯРГЕЕЎНА
  3. ДЗЕМЯНЧУК  АНДРЭЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  4. ДЗЯТКОЎСКІ  АНДРЭЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  5. ДРАБЕНЯ  АРЦЁМ  МІКАЛАЕВІЧ
  6. ЕЎДАКІМАЎ  СЯРГЕЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  7. ЕФІМОВІЧ  СЯРГЕЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  8. КАЗЛОЎСКАЯ  КАЦЯРЫНА  ВАЛЯНЦІНАЎНА
  9. МАТВІЕЦ  СЯРГЕЙ  ВАЛЕР’ЕВІЧ
  10. ПАТАПЕНКА  МАКСІМ  МІХАЙЛАВІЧ
  11. ТАРГОНСКІ  СЯРГЕЙ  АНАТОЛЬЕВІЧ
  12. ТРАФІМОВІЧ  МІХАІЛ  МІХАЙЛАВІЧ
  13. ХАРЫТАНОВІЧ  ТАЦЦЯНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  14. ШЧУР  СЯРГЕЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ

 

 

 

ДЫРЭКТАР:  ЦУПІК  Л.М.

НАМЕСНІК:  БЛОЦКАЯ  Г.Р.

КЛАСНЫ  КІРАЎНІК:  ЕЎДАКІМАВА  Т.М.

 

 

 

 

 

ПРИМЕЧАНИЕ:  В  СВЯЗИ  С  ПЕРЕХОДОМ  В  1999  ГОДУ  НА  ДЕВЯТИЛЕТНЕЕ  БАЗОВОЕ  ОБРАЗОВАНИЕ  В  2007  ГОДУ  ОТСУСТВОВАЛ  ВЫПУСК  УЧАЩИХСЯ,  А  В  2009  ГОДУ   ШКОЛА  ВЫПУСТИЛА  ДВА  КЛАССА  ОДНОВРЕМЕНО.

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  2008  ГОДА

 

 

 

  1. ГАЛІЦКІ  РУВІМ  ІВАНАВІЧ
  2. ГАТЧЭНЯ  СЯРГЕЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  3. ПУПЕНКА  АЛЯКСЕЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  4. П’ЯЎКА  ВАСІЛЬ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  5. ШВЕЦ  МАКСІМ  ЮР’ЕВІЧ
  6. ШЧУР  ТАЦЦЯНА  МІКАЛАЕЎНА
  7. ЯКІМЦАЎ  СЯРГЕЙ  ЮР’ЕВІЧ

 

 

 

ДЫРЭКТАР:  ЦУПІК  Л.М.

НАМЕСНІК:  ТАНЕНЯ  С.Р.

КЛАСНЫ  КІРАЎНІК:  ЦУПІК  В.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  2009  ГОДА

 

 

 

  1. БАЛБУЦКІ  ПАВЕЛ  МІКАЛАЕВІЧ
  2. ВАЛАДЗЬКО  АНАТОЛІЙ  АНАТОЛЬЕВІЧ
  3. ДАЛІНЧУК  АНГЕЛІНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  4. ДАЛІНЧУК  ВОЛЬГА  ВАСІЛЬЕЎНА
  5. ДЗЯТКОЎСКАЯ  ГАЛІНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  6. ДУДЗІЧ  АНДРЭЙ  МІКАЛАЕВІЧ
  7. МЕСНІКОВІЧ  АНДРЭЙ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  8. НІКІЦЕНКА  АЛЯКСАНДР  ВАСІЛЬЕВІЧ
  9. СІНЯКОВА  КРЫСЦІНА  СЯРГЕЕЎНА
  10. ШАХЛОВІЧ  ТАМІНА  МІКАЛАЕЎНА
  11. ШЧУР  МАРЫЯ  МІКАЛАЕЎНА
  12. АЛЯКСЮК   АЛЯКСАНДР  СЯРГЕЕВІЧ
  13. ГАТЧЭНЯ  ІРЫНА  МІХАЙЛАЎНА
  14. ДЗЯТКОЎСКАЯ  МАРЫЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  15. КВЕСЕЙШВІЛІ  СВЯТЛАНА  ГУРАМАЎНА
  16. КІСЯЛЁЎ  СЯРГЕЙ  СТАНІСЛАВАВІЧ
  17. ЛАЗУРСКАЯ  ГАННА  АНДРЭЕЎНА
  18. ПРАЗАПАС  СЯРГЕЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  19. ПЫШНЯК  ІОСІФ  АНАТОЛЬЕВІЧ
  20. ФЕДАРОВІЧ  ГАЛІНА  ФЁДАРАЎНА
  21. ХАМІЦЭВІЧ  ВОЛЬГА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  22. ЧЭРКАС  АНДРЭЙ  ВЯЧАСЛАВАВІЧ
  23. ШЧУР  АКСАНА  ВАСІЛЬЕЎНА

 

 

 

ДЫРЭКТАР:  ЦУПІК  Л.М.

НАМЕСНІК:  ТАНЕНЯ  С.Р.

КЛАСНЫЯ  КІРАЎНІКІ:  ХАМІЦЭВІЧ  Н.М.,  ШВЕЦ  Г. А.

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  2010ГОДА

 

 

 

  1. ГАТЧЭНЯ  ГАННА  МІХАЙЛАЎНА
  2. ДАШКЕВІЧ  АЛЯКСАНДР  ВІКТАРАВІЧ
  3. ЛЯЎКОВІЧ  АЛЕНА  МІХАЙЛАЎНА
  4. МАСЛА  АРЦЁМ  МІКАЛАЕВІЧ
  5. МЕСНІКОВІЧ  АЛЕНА  АЛЯКСАНДРАЎНА
  6. НІКІЦЕНКА  АЛЕНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  7. САВІЦКІ  ВІТАЛЬ  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  8. ТАБОЛІЧ  ВІКТОРЫЯ  АНАТОЛЬЕЎНА
  9. ФІЦНЕР  АЛЕСЯ  ВІТАЛЬЕЎНА
  10. ЮХНЕВІЧ  КРЫСЦІНА  АЛЕГАЎНА
  11. БЕЛАВЕЦ  АЛЕНА  ВАЛЕР’ЕЎНА

 

 

ДЫРЭКТАР:  ЦУПІК  Л.М.

НАМЕСНІК:  ТАНЕНЯ  С.Р.

КЛАСНЫ  КІРАЎНІК:  СІНЯКОВА  Г.Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  2011  ГОДА

 

 

 

  1. ДАЛІНЧУК  ЯНА  ВАСІЛЬЕЎНА
  2. ДЗЕМЯНЧУК  ІВАН  МІКАЛАЕВІЧ
  3. ДУДЗІЧ  НАДЗЕЯ  СЯРГЕЕЎНА
  4. ЕЎДАКІМАЎ  ПАВЕЛ  ІГАРАВІЧ
  5. КАРАТКЕВІЧ  АЛЯКСАНДР  АЛЯКСАНДРАВІЧ
  6. КУЛАКЕВІЧ  МАКСІМ  МІКАЛАЕВІЧ
  7. ЛАЗУРСКАЯ  АНАСТАСІЯ  АНДРЭЕЎНА
  8. ПРАЗАПАС  ВІТАЛІЙ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  9. ШЧУР  АЛЕНА  МІХАЙЛАЎНА
  10. ШЧУР  ВЕРАНІКА  ЮР’ЕЎНА 
  11. ЯНОК  СЯРГЕЙ  СЯРГЕЕВІЧ

 

 

 

ДЫРЭКТАР:  ЦУПІК  Л.М.

НАМЕСНІК:  ТАНЕНЯ  С.Р.

КЛАСНЫ  КІРАЎНІК:  КАТВІЦКАЯ  Н.Л.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  2012  ГОДА

 

 

 

  1. ГАТЧЭНЯ  АЛЯКСАНДР  МІКАЛАЕВІЧ
  2. ГРЫНЕЎСКІ  МІКАЛАЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  3. ДАЛІНЧУК  ПАВЕЛ  ВАСІЛЬЕВІЧ
  4. ДАШКЕВІЧ  МІХАІЛ  ВІКТАРАВІЧ
  5. ДУДЗІЧ  ЮЛІЯ  СЯРГЕЕЎНА
  6. КАПСКІ  ДЗМІТРЫЙ  АНДРЭЕВІЧ
  7. КАТВІЦКІ  РАМАН  АЛЕГАВІЧ
  8. КУЛАКЕВІЧ  АЛЯКСАНДР  СЦЯПАНАВІЧ
  9. КУРБАН  АНАСТАСІЯ  МІКАЛАЕЎНА
  10. ЛЕСКАВЕЦ  ВОЛЬГА  АНАТОЛЬЕЎНА
  11. ЛЯЎКОВІЧ  ВІТАЛІЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  12. РАНЧЫНСКАЯ  КАРЫНА  ПЯТРОЎНА
  13. ЦЫРЫБКА  ЛЕАНІД  ГЕНАДЗЬЕВІЧ
  14. ШВЕЦ  ЕЛІЗАВЕТА  ЮР’ЕЎНА

 

 

 

ДЫРЭКТАР:  ЦУПІК  Л.М.

НАМЕСНІК:  ТАНЕНЯ  С.Р.

КЛАСНЫ  КІРАЎНІК:  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  2013  ГОДА

 

 

 

  1. ГРЫНЕЎСКАЯ  МАРЫЯ  УЛАДЗІМІРАЎНА
  2. ДАШКЕВІЧ  АЛЕНА  ВІКТАРАЎНА
  3. ДЗЯТКОЎСКАЯ  СВЯТЛАНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  4. КАШАЕД  АРЦЁМ  МІКАЛАЕВІЧ
  5. КОРПАН  АНЖЭЛА  АЛЯКСЕЕЎНА
  6. РУДНІЦКАЯ  ЛІЛІЯ  ВАСІЛЬЕЎНА
  7. ШВЕЦ  ПАВЕЛ  ЮР’ЕВІЧ
  8. ЯКІМЦАЎ  МАКСІМ  ЮР’ЕВІЧ

 

 

 

ДЫРЭКТАР:  ЦУПІК  Л.М.

НАМЕСНІК:  ТАНЕНЯ  С.Р.

КЛАСНЫ  КІРАЎНІК:  ХАМІЦЭВІЧ  У.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫПУСК  2014  ГОДА

 

 

 

  1. БАРОЎСКАЯ  АКСАНА  СЯРГЕЕЎНА
  2. ДЗЯТКОЎСКІ  ЯЎГЕНІЙ  УЛАДЗІМІРАВІЧ
  3. КАНАПАЦКІ  АНАТОЛІЙ  ДЗМІТРЫЕВІЧ
  4. КВЕСЕЙШВІЛІ  РЭВАЗ  ГУРАМАВІЧ
  5. КОРНЕВА   АЛЕНА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  6. ЛІСІЦКІ  АНДРЭЙ  МІХАЙЛАВІЧ
  7. РАДЧЭНЯ  ВОЛЬГА  УЛАДЗІМІРАЎНА
  8. ШЫРАЙ  АНДРЭЙ  МІКАЛАЕВІЧ

 

 

ДЫРЭКТАР:  ЦУПІК  Л.М.

НАМЕСНІК:  ТАНЕНЯ  С.Р.

КЛАСНЫ  КІРАЎНІК:  ХАМІЦЭВІЧ  Н.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

margin-left:18.0pt;

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.